ZN.SK
Škoda Kodiaq

Škodovka odhalí očakávané SUV Kodiaq v závere Tour de France

Škodovka predstaví svoje očakávané SUV Kodiaq naozaj štýlovo a spôsobom, akým bude neprehliadnuteľné.

Škodovka predstaví svoje očakávané SUV Kodiaq naozaj štýlovo a spôsobom, akým bude neprehliadnuteľné. V čase keď budú všetky športové médiá upierať pohľad na záverečné kilometre a metre pred cieľom Tour de France, sa do záberov kamier dostane aj vozidlo hlavného partnera celého podujatia. Najslávnejšie a najťažšie cyklistické preteky sveta vo svojej záverečnej etape v Paríži má sprevádzať práve Škoda Kodiaq, terénne SUV, od ktorého si už samotní fanúšikovia značky, ktorých je na Slovensku dosť vo všetkých generáciách šoférov, sľubujú konkurencieschopnosť voči iným známym SUV na trhu.

Škoda Kodiaq

Škodovka, ktorej doteraz chýbal zástupca v kategórii vozidiel SUV, tak má vysoké šance zaujať trh luxusným vozidlom najmú v čase, kedy dopyt po SUV stále narastá. Zmenou vozidla v poslednej etape za nový Kodiaq automobilka po prvý krát verejne ukáže očakávaný model v bežnom používaní na ceste a teda aj v pohybe.
Uvidíme, čo všetko sa vzápätí vynorí na magazínoch a klubových fórach.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu