Kradnuté auto unikalo polícii, spolujazdca vymrštilo na strechu domu

Kradnuté auto unikalo polícii, spolujazdca vymrštilo na strechu domu

Kuriózna autonehoda s kurióznym záverom sa nedávno odohrala v brazílskom meste Ponta Grossa. Zlodej so spolujazdcom, ktorí ukradli osobné vozidlo, to prehnali s rýchlosťou. Nepripútaný spolujazdec doplatil na svoje chyby najvýraznejšie. Pri vysokej rýchlosti sa stalo vozidlo neovládateľné, kým mali za pätami políciu. Auto sa v jednom momente odlepilo od cesty a kotúľalo po ceste lemovanej rodinnými domami.

Kotrmelce s katapultom

Po niekoľkých otočeniach z vozidla spolujazdec vyletel a vymrštilo ho na strechu menšej stavby. Podľa medializovaných informácií je na tom horšie ako ten, čo sedel za volantom. Tomu sa totiž až na pár odrenín nestalo vôbec nič. Karma je… niekedy veľmi prekvapivá. Majiteľ vozidla však určite nebol spokojný, keď prišiel svoje vozidlo identifikovať.

Video zaznamenala bezpečnostná kamera, zverejnilo ho Daily Mail.

Kradnuté auto unikalo polícii, spolujazdca vymrštilo na strechu domu
Ohodnoť tento článok
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
tekvicové rizoto recept
Tekvica: kráľovná jesenného menu – recepty na tekvicové špeciality

Dementi, Jozef Banáš
Jozef Banáš krstil svoju novinku Dementi vzácnou borovičkou

Rytieri a historický festival
Trenčianske Hradovánky a história na vlastnej koži už 17. – 18. 6. 2017

Zavrieť