Kradnuté auto unikalo polícii, spolujazdca vymrštilo na strechu domu

Kradnuté auto unikalo polícii, spolujazdca vymrštilo na strechu domu

Kuriózna autonehoda s kurióznym záverom sa nedávno odohrala v brazílskom meste Ponta Grossa. Zlodej so spolujazdcom, ktorí ukradli osobné vozidlo, to prehnali s rýchlosťou. Nepripútaný spolujazdec doplatil na svoje chyby najvýraznejšie. Pri vysokej rýchlosti sa stalo vozidlo neovládateľné, kým mali za pätami políciu. Auto sa v jednom momente odlepilo od cesty a kotúľalo po ceste lemovanej rodinnými domami.

Kotrmelce s katapultom

Po niekoľkých otočeniach z vozidla spolujazdec vyletel a vymrštilo ho na strechu menšej stavby. Podľa medializovaných informácií je na tom horšie ako ten, čo sedel za volantom. Tomu sa totiž až na pár odrenín nestalo vôbec nič. Karma je… niekedy veľmi prekvapivá. Majiteľ vozidla však určite nebol spokojný, keď prišiel svoje vozidlo identifikovať.

Video zaznamenala bezpečnostná kamera, zverejnilo ho Daily Mail.

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Superstar 29. 11. 2015
Superstar 29. 11. 2015: pred koncom vypadol Dalibor Slepčík

Pendolíno havária
V Čechách sa v plnej rýchlosti zrazilo Pendolíno s kamiónom

Jarka Hargašová a Malý Gabko, hľadá sa darca kostnej drene
10 ročný Gabko hľadá Dobráka od kosti, darcu kostnej drene

Zavrieť