S hudbou vesmírnou a nový nie iba song Nový svet - Zaujímavé novinky ZN.SK

S hudbou vesmírnou a nový nie iba song Nový svet

Hit minulého leta od mladých hercov a umelcov Je nám teplo si môžeme pokojne zrecyklovať aj počas leta 2016, aktuálny totiž bude aj tentoraz. Tvorcovia internetového chytľavého vypaľováku medzitým vytvorili zopár nových skladieb a tou najnovšou je trochu exotická, pohodová, jemná… Nový svet.

Hudba vesmírna a Nový svet

Nemožno sa čudovať tej jemnosti. Azda najznámejšia tvár skupinky, herečka Dominika, čaká bábo a dnes je už v krásnom deviatom mesiaci. Na tento fakt je v hudobnom klipe zopár skrytých aj viac odhalených zmienok, a ako aj samotní tvorcovia uvádzajú, nový klip je vítaním leta, aj vítaním čoskoro nového člena do skupiny. Nakrúcalo sa na sopečnom ostrove Lanzarote, ktorý poslúžilo ako naozaj pekná kulisa… Cestovateľské chúťky už pôsobia…

Pozrite si ich novinku Nový svet:

S hudbou vesmírnou je azda jediné hudobné teleso na Slovensku s mimoriadnym úspechom, ktoré nechce zarábať, vo videách blokuje reklamy, ba dokonca svoje piesne vám dá napriek pozitívnym ohlasom a kvalite celkom zadarmo. Sami totiž spievajú, že to všetko robia pre dobrú náladu nás všetkých. A to každému jednému z nich slúži ku cti a nám naopak k dobrej nálade.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.