Hororová novinka Démon zatratenia (The Wretched) v kinách od augusta

Hororová novinka Démon zatratenia (The Wretched) v kinách od augusta

Hororová novinka Démon zatratenia. Z lesa sa medzi ľudí priplazilo starobylé zlo, čerstvé kvety v záhonoch vädnú a umierajú, namiesto dieťaťa nájde matka v postieľke niekoľko zviazaných suchých vetiev. Tisíc rokov stará čarodejnica vyliezla zo svojej skrýše v koreňoch stromu a má hlad. Ťažko ju spoznáte, môže totiž žiť v koži niekoho iného. A živí sa výhradne deťmi.

Dostane sa ti pod kožu

Vzdorovitého tínedžera Bena pošle mama na prázdniny do malého mesta k jeho otcovi. Ben si nájde brigádu, nudí sa, a tak má čas pozorovať dianie okolo seba. Všimne si menšieho chlapca zo susedstva a neujde mu ani, keď tento chlapec zrazu zmizne a nikto ho nehľadá. Všimne si, že úplne čerstvé kvety v okolí záhadne zoschnú a neujde mu, že mama malého chlapca sa správa veľmi zvláštne. Ešte zvláštnejšie je, že chlapcov otec sa tvári, ako keby nikdy žiadneho syna nemal. Vyzerá to tak, že Ben je jediný, kto si chlapca od susedov pamätá, preto sa rozhodne prísť celej veci na koreň. To však ešte netuší, do čoho sa púšťa – tisícročná čarodejnica, mýtický démon zabudnutia a zatratenia, je totiž strašný protivník.

Horor Démon zatratenia kraľoval od začiatku mája do polovice júna 2020 v rebríčku víkendovej návštevnosti kín v USA. V čase karantény sa z filmu stal kráľ amerických autokín.

Informácie o filme Démon zatratenia:

  • Dĺžka: 95 min.
  • Žáner: horor
  • Premiéra: augusta 2020
  • Réžia: Brett Pierce, Drew T. Pierce
  • Hrajú: John-Paul Howard, Piper Curda, Jamison Jones, Zarah Mahler, Azie Tesfai
  • Distribuuje: Bontonfilm

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.
Viac:
Tablet, elektronika, použitie
Vedeli ste: Kedy počas dňa sa používa tablet a prečo?

SK 9+ 1:41 / 2:13 PRÍPAD MŔTVEHO NEBOŽTÍKA - v kinách od 20. februára 2020
Nová česká komédia Prípad mŕtveho nebožtíka si strieľa z iných kriminálok

Zbojnícka chata, Vysoké Tatry
Tatranské chaty: Zbojnícka chata (1 960 m n. m.) vo Veľkej Studenej doline

Zavrieť