ZN.SK
Reportérka a psychopatické vyčíňanie

Exreportér Bryce Williams pred kamerou na videu zastrelil kolegov

Exreportér Bryce Williams zastrelil svojich bývalých kolegov počas nakrúcania reportáže. Černoch s dušeným problémom a akousi krivdou sa tak chcel pomstiť.

Zľavy na wellness pobyty

Neobyčajný, tvrdý a nezmyselný útok z americkej Virgínie tentoraz nemajú na svedomí teroristi, ale šialenec, ktorý pracoval v televízií a opakovane mal vážny problém s hnevom a rasizmom. Pre nezhody a nenávistné správanie na pracovisku ho pred dvoma rokmi vyhodili. Pri poslednej reportáži televízie potichu pristúpil k reportérke Alison Parkerovej a fotožurnalistovi Adamovi Wardovi.

Reportérka a psychopatické vyčíňanie

Zhruba 45 sekúnd strávil v ich prítomnosti počas nakrúcania reportáže ešte pred vysielaním online a potom zastrelil oboch pracovníkov televízie. Nakrúcali práve rozhovor s obchodníčkou z mesta Moneta. Všetko si pritom nakrúcal na mobilný telefón a následne video nahral na svoje sociálne siete. Po streľbe unikal na svojom šedom Ford Mustangu. Po havárií počas policajnej naháňačky si uštedril guľku do hlavy aj on sám. Počas práce v médiách používal pseudonym Bryce Williams. Skutočným menom sa volal Vester Lee Flanagan. Dnes najvyhľadávanejší moderátor mal zvláštne názory, problém s hnevom a viacero osobných problémov spojených s egocentrizmom a neustálym pocitom krivdy. V mnohých jeho problémoch sa skloňuje rasizmus. Pasoval sa za bojovníka za spravodlivosť. Ako permanentný sťažovateľ si proti sebe pohneval mnohých z kolektívu.

V súčasnosti medializovaný prípad odhaľuje ďalšie a ďalšie zaujímavé okolnosti. Bryce Williams mal problémy v roku 2013 v televízii WDBJ7. Vtedy ho práve pre hnev vyhodili a údajne mali byť dôvodom aj jeho vyjadrenia o rasizme. Parkerovú zastrelil údajne za rasistické poznámky proti nemu a Warda pre sťažnosti namierené voči nemu. Video, ktoré nakrútil zo svojho pohľadu, ako strieľa na oboch kolegov, ktoré okamžite nahral na sociálne siete, si mohli s niekoľkými komentármi všimnúť viacerí jeho fanúšikovia. Správcovia sietí ho však na Twitteri aj na Facebooku odstránili.

Varovanie
video, ktoré nakrútili obe strany, obsahuje násilie a vraždu. Nie je preto vhodné pre slabšie povahy a citlivých ľudí.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Čo tak niečo zaujímavé?

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu