Disney+ do 20. septembra ponúka zvýhodnenú cenu 1,99 eur

Disney+ do 20. septembra ponúka zvýhodnenú cenu 1,99 eur

V spleti všetkých streamovacích služieb sa z času na čas objavujú ponuky, ktorým je len ťažké odolať. Streamovacia služba Disney+ je s nami už viac ako rok. V jej uvádzacom začiatku bola možnosť získať výhodné predplatné. Disney+ sa tentoraz vracia s lákavou ponukou, ktorou môže získať ďalších predplatiteľov. Najmä tých, ktorí zvažujú, či bude Disney+ práve pre nich. Na najbližšie 3 mesiace je možné streamovaciu službu získať len za 1,99 EUR na mesiac. Po troch mesiacoch už bude cena v plnej výške 9,99 eur. Za tri mesiace je však možné službu plne otestovať v plne prístupnej verzii s celou ponukou.

Pre koho je Disney+ ideálnou streamovacou službou?

Ponuka Disney+ nie je len pre deti. Hoci profily používateľov je možné, podobne ako pri iných službách, odlíšiť pre rôznych členov domácnosti a heslovať, na svoje si prídu všetky generácie. Disney už dávno nie je len známy producent animovaných príbehov. Služba v sebe zahŕňa rozsiahlu tvorbu 20th Century Fox, mnohé filmové hity, staršiu klasiku aj novinky. Rozsiahlu tvorbu spojenú s filmami a seriálmi superhrdinov od Marvelu. U nás dlhodobo boduje seriál Simpsonovci v známom českom znení. Slovensky alebo česky znie každá novinka. Z pomedzi všetkých služieb má práve Disney+ najviac zastúpenú slovenčinu. Bezkonkurenčne.

Mimo rozsiahly fond tvorby Disney, ich seriálov a filmov, sú tu aj relácie pre deti, dokumentárne filmy a pod. Aktuálne je ťahákom služby filmová Malá morská víla, mimoriadne úspešná novinka z univerza STAR WARS s názvom ASHOKA, ale aj neobyčajné pokračovanie novších superhrdinov od Marvelu – Strážcovia galaxie 3. Taktiež poteší nová séria Lokiho od 6. októbra, aj zaujímavá animovaná novinka – Elementy od 13. septembra.

Ohodnoťte článok post
Mohlo by zaujímať tiež:
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.