Disney+ Day prináša uvádzaciu ponuku predplatného za 1,99 eur

Disney+ Day prináša uvádzaciu ponuku predplatného za 1,99 eur

Disney+ je medzi streamovacími službami neprehliadnuteľné. Výrazný a naozaj pestrý obsah zahŕňa množstvo titulov pre viac ako len detského diváka. Sami sa opakovane zoznamujeme s jej obsahom, ktorý mimoriadne potešil rozsiahlou filmotékou a seriálmi napríklad aj z produkcie FOX, nehovoriac o mnohých filmoch v slovenskom znení. Každý, kto doteraz váhal s nákupom služby, alebo po poslednom neuhradení predĺženia zvažuje, môže využiť práve Disney+ Day. Na prvý mesiac je možné získať Disney+ za 1,99 EUR čo je dosiaľ najvýraznejšia ponuka z pomedzi všetkých streamovacích služieb. Dostatočne lákavá na prvé otestovanie.

Disney+ Day

Ako uvádza oficiálna tlačová správa: „Uvádzacia ponuka na prvý mesiac streamovacej služby Disney+ je 1,99 EUR a platí pre všetkých nových a vracajúcich sa predplatiteľov už od zajtra.“

Disney+ Day 8. septembra

Pri príležitosti blížiacich sa osláv Disney+ Day 8. septembra pozývame všetkých fanúšikov pripojiť sa ku komunite Disney+ prostredníctvom špeciálnej uvádzacej ponuky. Od zajtra od 6.00 h do 20. septembra do 8.59 h môžu noví a vracajúci sa predplatitelia získať prvé mesačné predplatné Disney+ len za 1,99 EUR cez tento odkaz.

Oslava Disney+ Day vyústi do D23 Expo: The Ultimate Disney Fan Event (9. – 11. septembra) – najväčšieho podujatia pre fanúšikov Disney pod záštitou spoločnosti Visa v kalifornskom Anaheime.

O DISNEY+

Disney+ je streamovacia služba spoločnosti The Walt Disney Company. Ponúka filmy a programy z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic, ale aj úspešných Simpsonovcov a oveľa viac. Vo vybraných krajinách ponúka aj produkciu pridruženej značky Star. Streamovacia služba je súčasťou segmentu Disney Media & Entertainment Distribution. Služba ponúka stále rastúcu zbierku exkluzívnej pôvodnej tvorby, vrátane celovečerných filmov, dokumentov, hraných a animovaných seriálov či krátkych filmov.

Vďaka dlhoročnej histórii spoločnosti Disney a jej bohatej filmografii je na Disney+ k dispozícii nielen filmová a televízna klasika, ale aj úplne nové filmy a programy z dielne The Walt Disney Studios. Prostredníctvom Star ponúka Disney+ najnovší obsah štúdií 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures a ďalších.


Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.