ZN.SK
Independence Day 2

Deň nezávislosti: Vzkriesenie, prvý trailer na film

Po dvadsiatich rokoch od udalostiach, kedy sa ľudstvo a armády sveta postavili vyspelej mimozemskej technológií, ľudské poznanie zdokonalilo svoju techniku vďaka inšpiráciám z trosiek mimozemských lodí.

Deň nezávislosti, film v ktorom mnohí našli zmes mimozemšťanov, akcie aj americkej hrdosti, patrí doteraz medzi najlepšie katastrofické sci-fi filmy o invázií nepriateľov z vesmíru na našu Zem. O nakrúcaní pokračovania sa rozprávalo, no vidieť niečo viac môžeme až dnes už pod jasným názvom Deň nezávislosti: Vzkriesenie.

Independence Day 2

Po dvadsiatich rokoch od udalostiach, kedy sa ľudstvo a armády sveta postavili vyspelej mimozemskej technológií, ľudské poznanie zdokonalilo svoju techniku aj vďaka inšpiráciám z trosiek mimozemských lodí. Ľudia na Zemi počítali s tým, že civilizácia, ktorá ich prišla vyhladiť, neskončila porazená, ale je otázkou času, kedy sa objavia tí, ktorí budú chcieť svojich pomstiť. So zdokonalenými zbraňami a odhodlaním však nečakali, že sa očakávania naozaj môžu objaviť, ba dokonca v takej výraznej sile. Filmový fanúšik sa tak dočká úchvatného akciou nabitého filmu, v ktorom sa pre zachovanie postupnosti objaví aj niekoľko pôvodných hercov v ich vývojovo starších úlohách. Mimo nich však prídu nové tváre, ktorých vývoj sme doteraz vidieť nemohli a hoci všetci dôverne poznáme mimozemskú technológiu, vzhľad stíhačov a okrúhlych bojových lodí, tentoraz sa k Zemi vydáva aj nová technológia tých, ktorí majú priveľký záujem na vyhladení ľudstva. Kapitán Steve Hiller hraný Willom Smithom v pôvodnom filme sa v novom neobjavuje. Dej filmu údajne vysvetlí, že zahynul pri testovaní jednej z vojenských technológií.

Film s oficiálnym názvom Independence Day: Resurgence | Deň nezávislosti: Vzkriesenie

Prvé videoukážky pôsobia naozaj dobre. Sála z nich tá šialená energia, aká sála z predražených filmov, excelentne pripravených trailerov a výborného hereckého obsadenia. V tomto filme je asi každému jasné, že genocída ľudstva je blízko a tak nie je dôvod postávať a čakať. Aj preto je všade chaos, absolútna skaza a smrť na každom kroku. V kinách 26. Júna 2016. Že je film jeden z najočakávanejších vôbec dokazuje aj 16 miliónov pozretí ukážky a to nie sme ani celých 24 hodín od vydania.

  • V hlavných úlohách (niekoľko pôvodných tvárí): Jeff Goldblum (Jurský park, Mucha), Bill Pullman, Liam Hemsworth (Hry o život: Drozdajka), Jessie Usher, Maika Monroe, Sela Ward, Charlotte Gainsbourg, Joey King
  • Réžia: Roland Emmerich
Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu