ZN.SK
Medveď a snowboard

Až doma zistila, že ju za snowboardom naháňal medveď

Mladá dievčina si dala na hlavu slúchadlá, pred seba kameru a užívala si jazdu na snowboarde. Až doma na videu našla, že sa za ňou rútil obrovský hnedý medveď.

Mladá dievčina si dala na hlavu slúchadlá, pred seba kameru a užívala si jazdu na snowboarde. Vôbec si pritom nevšimla niečo nečakané, čo uviedla až keď si doma pozrela nahrávku. V pozadí za ňou utekal medveď. Video sa veľmi rýchlo stalo hitom, aj keď vyvoláva otázniky. Hoci všade majú jasno v tom, že ide o naozaj kuriozitu, pri troche skepticizmu nájdeme niekoľko bodov, ktoré prekážajú.

Reálne video, či viral? Ak by sme mali byť skeptici:

  • Dievčina sa objavuje na mieste, kam sa dostala bez lanovky a bez pomoci niekoho iného? Medveď si to výborne načasoval, aj miestom, aj polohou a dievčina je sama.
  • Ak dievča vyráža na nepreskúmaný terén, kde nie je nikto iný, šliape po vlastných, naozaj nahráva seba a nie jazdu po takomto teréne a spôsoby vyhýbania sa prekážkam?
  • Medveď hnedý v zime?
  • Medveď občas vyzerá ako výborne načasovaný a sem tam preskočí čas.
  • Medvedie laby sa neprebárajú do snehu, pritom ide o terén, kde nikto nie je, a tak váha dospelého medveďa musí niečo so snehom spraviť.
  • Dievčina si kamerou prejde niekoľko krát tak, aby bol maco v zábere aj jasne a vždy dostatočne viditeľný, aby to bol jasný medveď a nie pes.
  • Medveď to vzdá tesne pred tým, ako dievčina zastane.

Výborná reklama
Ak by totiž šlo o zámerné virálne video, môže ísť o pokus výrobcu snowboardov, ako zaujať publikum a pred sezónou 2016/2017 vyrukovať s odhalením, keď všade bude video známe každému. Alebo to môže byť firma na slúchadlá, ktoré umožnili také skvelé tesnenie, že dievča nepočula medveďa. Na druhej strane, ak to nie je reklama na nič, ani na kamery GoPro či Rollei, potom je to akýmsi zázrakom naozaj úchvatná prírodná šou, z ktorej by asi doma padol na zadok každý.

Medveď a snowboard

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu