ZN.SK
Mandľový nápoj Alpro

6 benefitov mandľového nápoja, o ktorých ste ani netušili

Prestala vás baviť chuť klasického mlieka? Zdravotné dôvody vás nútia vyhýbať sa mliečnym výrobkom, alebo len zmena stravovania si žiada, aby za obeť padlo mlieko a klasická mliečna chuť?

Tlačová správa: Prestala vás baviť chuť klasického mlieka? Zdravotné dôvody vás nútia vyhýbať sa mliečnym výrobkom, alebo len zmena stravovania si žiada, aby za obeť padlo mlieko a klasická mliečna chuť? Chcete viesť viac zodpovedný a udržateľný životný štýl? Máme pre vás riešenie. Je ním mandľový nápoj Alpro. Predstavuje vynikajúcou alternatívu tradičných výrobkov a navyše so sebou prináša množstvo benefitov.

Mandľový nápoj Alpro

Pomáha pri regulovaní hmotnosti

Jeden pohár mandľového nápoja obsahuje len 60 kalórií, na rozdiel od 146 kalórií plnotučného mlieka, 122 kalórií polotučného 102 kalórií nízkotučného. Je to skvelá náhrada, ktorá vám pomôže schudnúť alebo udržať aktuálnu váhu.

Dodáva pevnosť kostiam

Iba 2 dcl mandľového nápoja obsahujú 30% odporúčaného denného množstva bielkovín a 25%  odporúčaného množstva vitamínu D. Tieto dve živiny spolupracujú a poskytujú základ zdravým kostiam a zubom. Znižujú riziko artritídy a osteoporózy a zlepšujú imunitu.

Stará sa o pokožku

V pohári mandľového nápoja prijímate 50% odporúčaného denného množstva vitamínu E, ktorý pôsobí antioxidačne. Je nevyhnutný pre zdravie  pokožky a chráni pleť pred poškodením spôsobeným slnečným žiarením.

Neovplyvňuje hladinu cukru v krvi

Nápoj má nízky obsah sacharidov, čo znamená, že nezvyšuje hladinu cukru v krvi, a tým znižuje riziko vzniku cukrovky. Vzhľadom na nízky glykemický index, telo sacharidy využije ako energiu, takže cukry sa neuložia  ako tuk (skóre!).

Prispieva k svalovej sile a hojeniu

Množstvo vitamínov B, ako je napríklad riboflavín spolu s železom zabezpečujú rast svalov a hojenie.

Nevyžaduje chladenie

Mandľový nápoj nemusí byť chladený, a tým sa výrazne zvyšuje pravdepodobnosť,  že si ho vezmete na kempovanie alebo do práce. Chutí perfektne pri izbovej teplote, čo z neho robí pohodlný výživný základ batožiny na výlet. Ideálny na nostalgické jesenné výlety. Už si len vybrať cieľ!

Samozrejme, tak ako pri všetkom, čo kupujete, zamerajte sa na výber produktov, ktoré obsahujú najmenej  konzervantov a pridaných látok.

Milovníci mandlí majú na výber hneď z troch variácií Alpro nápojov:

Mandľový nápoj Alpro Originál má príjemnú mandľovú a ľahko sladkastú chuť. Napriek tomu obsahuje 100 ml nápoja iba 24 kcal. Litrové balenie nápoja kúpite za cenu 2,90 eur v predajniach Billa, DM, Kaufland, Metro, Terno, CBA a COOP. Desiatové, 250 ml balenie s odporúčanou cenou 0,94 eur nájdete na pultoch predajní DM, Billa, Terno, Tesco a COOP.

Mandľový nápoj Alpro nesladený neobsahuje pridaný cukor ani umelé sladidlá. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa snažia obmedziť prísun cukru, 100 ml nápoja obsahuje iba 13 kcal. Litrové balenie za odporúčanú cenu 2,90 eur je dostupné v predajniach DM, Billa, Kaufland a Terno, Tesco, COOP.

Najnovším prírastkom do rodiny “mandlí„ je Alpro nesladený nápoj z nepražených mandlí. Príjemne svieža chuť nepražených mandlí je skutočnou lahôdkou. Litrové balenie nájdete v predajniach Billa, Terno, Tesco a COOP za odporúčanú cenu 2,90 eur.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu