ZN.SK
Kaštiel Veľký Biel

10. ročník country festivalu Bielfest vo Veľkom Bieli už 24. augusta

24. augusta sa v obci Veľký Biel neďaleko Bratislavy koná už 10. ročník country festivalu Bielfest. Aj toto podujatie je jedno z mála, pri ktorého príležitosti má verejnosť…

24. augusta sa v obci Veľký Biel neďaleko Bratislavy koná už 10. ročník country festivalu Bielfest. Aj toto podujatie je jedno z mála, pri ktorého príležitosti má verejnosť možnosť nahliadnuť do inak uzatvoreného barokového kaštieľa, ktorý patrí medzi najväčšie stavby svojho druhu v Strednej Európe. Mimoriadne veľká a zaujímavá stavba, viditeľná z diaľnice D1 v lokalite ešte pred odbočkou na Senec, totiž nie je bežne prístupná a úspešne stavbu ukrýva aj bujný porast stromov v miestnom zámockom parku.

Kaštiel Veľký Biel

Vystúpia:  Samorast (Šenkvice) | Countryfied (Ba) | Rolničky (Ba)Višňa (Ostrožská Lhota) | JAKO KEDY & Katka (Dubovany)Brokáto (BA) | Trampas (BA)

Podujatie Bielfest a ďalší program pre deti

Organizátor podujatia, Základná organizácia Slovenského zväzu záhradkárov vo Veľkom Bieli, pozýva na vystúpenia country kapiel prevažne zo Slovenska, s ponukou jedál a tentoraz aj s podujatiami pre najmenších. Pre deti bude zabezpečený pitný režim a občerstvenie! No najmä mechanické rodeo, hračky a nafukovací hrad, maľovanie na tvár a rôzne súťaže o ceny. Mediálnym partnerom sú Zaujímavé novinky ZN.SK

  • Cena vstupného: dobrovoľné v dobrovoľnej výške tak, ako každý rok
  • Dátum konania: 24. August, od 14:30 hod.
  • Miesto konania: nádvorie zámku vo Veľkom Bieli
  • Možnosť parkovania: v obci, v blízkosti artézskej studne, potravín a v ulici
Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu