V Mexiku nakrútili neznámu záhadnú ružovú bytosť

V Mexiku nakrútili neznámu záhadnú ružovú bytosť

V Mexiku sa farmárovi neďaleko mesta Nuevo Laredo podarilo na mobil nakrútiť niečo, o čom si každý spraví definitívny závere už podľa seba. Muž, ktorému sa úlovok podaril tvrdil, že počul zvláštne zvuky, ktoré sa rozhodol so strachom z neznámeho nakrútiť. Vyšiel pred dom a zastihol zvláštnu ružovú postavu s extrémne malou hlavou na streche.

Záhadný ružový tvor z Mexika

Záhadná bytosť z Mexika

Šlo o humanoidnú bytosť, ktorá mala dve ruky aj dve nohy. Celé telo mala ružové, mierne sploštené a pomerne dobre ohybné. Bytosť sa krčila na streche a pri spozorovaní prekvapeného farmára sa dala na útek. Viac ju však už nebolo vidieť.

Podobné videá vo svete majú niekoľko problémov

V súčasnej dobe techniky a trikov je ťažké prezentovať svetu podobné videá s vážnosťou. Hejtovanie, nenávistné prejavy, výsmech, to všetko je niečo, s čím musí počítať ktokoľvek, čo príde s podobnými zábermi na svetlo sveta. Horšie je to v prípade, ak je video reálne a jeho autor jednoducho len chce vedieť, čo videl a ako veľmi je to nebezpečné pre neho, alebo jeho rodinu. ako zabezpečiť dom, ak nemá ťažkosti s lezením po streche a vlezením do okna na vyššom poschodí? Bytosť, alebo tvor zachytený na videu má zvláštny pohyb, no zároveň je to diaľkový záznam. nie záznam z blízka. Je teda ťažké odhadnúť a analyzovať, čo presne vidíme a ako veľmi je to podobné niečomu dôverne známemu. Aj preto sa náletu neprikladá veľká vážnosť a je odsúdený na neisté zmienky v rubrike záhady a nezáujem odbornej verejnosti.

Množstvo otáznikov aj zmienka o Slandermanovi

Video sa objavilo v mexickej televízii El Manana, čo vyvolalo rozruch. Na webe dokonca hovoria o tom, že ide o postavu Slandermana, čo je však fiktívna postava vymyslená pre účel hry pred niekoľkými rokmi. Nikdy táto postava neexistovala, no svete sa jej s nadšením chytil, akoby šlo o bájnu bytosť spomínanú už starých kronikách. Nie je to tak.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.