V Mexiku nakrútili neznámu záhadnú ružovú bytosť

V Mexiku nakrútili neznámu záhadnú ružovú bytosť

V Mexiku sa farmárovi neďaleko mesta Nuevo Laredo podarilo na mobil nakrútiť niečo, o čom si každý spraví definitívny závere už podľa seba. Muž, ktorému sa úlovok podaril tvrdil, že počul zvláštne zvuky, ktoré sa rozhodol so strachom z neznámeho nakrútiť. Vyšiel pred dom a zastihol zvláštnu ružovú postavu s extrémne malou hlavou na streche.

Záhadný ružový tvor z Mexika

Záhadná bytosť z Mexika

Šlo o humanoidnú bytosť, ktorá mala dve ruky aj dve nohy. Celé telo mala ružové, mierne sploštené a pomerne dobre ohybné. Bytosť sa krčila na streche a pri spozorovaní prekvapeného farmára sa dala na útek. Viac ju však už nebolo vidieť.

Podobné videá vo svete majú niekoľko problémov

V súčasnej dobe techniky a trikov je ťažké prezentovať svetu podobné videá s vážnosťou. Hejtovanie, nenávistné prejavy, výsmech, to všetko je niečo, s čím musí počítať ktokoľvek, čo príde s podobnými zábermi na svetlo sveta. Horšie je to v prípade, ak je video reálne a jeho autor jednoducho len chce vedieť, čo videl a ako veľmi je to nebezpečné pre neho, alebo jeho rodinu. ako zabezpečiť dom, ak nemá ťažkosti s lezením po streche a vlezením do okna na vyššom poschodí? Bytosť, alebo tvor zachytený na videu má zvláštny pohyb, no zároveň je to diaľkový záznam. nie záznam z blízka. Je teda ťažké odhadnúť a analyzovať, čo presne vidíme a ako veľmi je to podobné niečomu dôverne známemu. Aj preto sa náletu neprikladá veľká vážnosť a je odsúdený na neisté zmienky v rubrike záhady a nezáujem odbornej verejnosti.

Množstvo otáznikov aj zmienka o Slandermanovi

Video sa objavilo v mexickej televízii El Manana, čo vyvolalo rozruch. Na webe dokonca hovoria o tom, že ide o postavu Slandermana, čo je však fiktívna postava vymyslená pre účel hry pred niekoľkými rokmi. Nikdy táto postava neexistovala, no svete sa jej s nadšením chytil, akoby šlo o bájnu bytosť spomínanú už starých kronikách. Nie je to tak.


Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.