Táto ťava zaboduje: nový rodinný film Zodi a Tehu: Princovia púšte

Táto ťava zaboduje: nový rodinný film Zodi a Tehu: Princovia púšte

Na rôznych miestach sveta robia deťom spoločnosť rôzne domáce zvieratká… Videli ste však už priateľstvo medzi chlapcom a ťavou? Unikátny príbeh rozpovie rodinný film Zodi a Tehu: Princovia púšte v kinách na celom Slovensku už od štvrtka 18. mája. V exkluzívnych predpremiérach si ho vo vybraných kinách budete môcť pozrieť dokonca už v nedeľu 14. mája!

Zodi a Tehu princovia puste film

Zodi a Tehu: Princovia púšte

Zodi je 12-ročný nomád, ktorý objaví v púšti osirelé ťavie mláďa. Ujme sa ho, dá mu meno Tehu a stane sa jeho najlepším priateľom. Od veterinárky Julie sa dozvie, že Tehu je výnimočný bežec a môže Zodiho kmeňu priniesť veľa peňazí. Výnimočné schopnosti Tehua si ale všimne aj miestny pytliak Tarek. Aby Zodi ochránil svojho ťavieho kamaráta, rozhodne sa utiecť a vydajú sa spolu naprieč Saharou. Na tejto ceste však narazia na nevypočítateľného Tareka, prežijú piesočnú búrku a ak budú chcieť doraziť až do cieľa, budú musieť prekonať ešte množstvo ďalších prekážok. Zodi chce totiž prihlásiť Tehua na najväčšie ťavie preteky na svete. Podarí sa mu s pomocou Julie uskutočniť svoj sen, urobiť z Tehua šampióna a zachrániť svoj kmeň?

Zodi a Tehu princovia puste film

Ukážky z filmu naznačujú, že sa môžeme tešiť na energicky nakrútený príbeh s rozkošným zvieracím hrdinom a jeho oduševneným ľudským náprotivkom. Nebude núdza o akčné scény, napätie a dojímavé momenty, ktoré si užije celá rodina. Do slovenských kín snímku Zodi a Tehu: Princovia púšte prinesú spoločnosti Continental film a FOXX MEDIA GROUP.

Ohodnoťte článok post

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.