ZN.SK
Raptor na Floride

Na Floride domová kamera nakrútila záhadného tvora. Dinosaura?

Domová veranda monitorovaná kamerou vo floridskom Palm Coast mala nedávno neobyčajného návštevníka, ba dokonca mohlo ísť o dinosaura.

Domová veranda monitorovaná kamerou vo floridskom Palm Coast mala nedávno neobyčajného návštevníka. Práve na kamere sa podarilo jej majiteľke zachytiť pár sekúnd záberov na neznámeho tvora. Ten rýchlym pohybom prefrčal pred kamerou a stratil sa v tme. Spôsob, akým sa pohyboval, sa však nepodobá na nič bežné a najmä nie z tejto doby. Podľa pohybu to totiž vyzerá na tvora so silnými zadnými končatinami. Internetová senzácia hovorí o tvorovi podobnom na raptora – dinosaura, ktorého názov vychádza z pomenovania pre vtákov.

Raptor na Floride

Nakrútila kamera preživšieho dinosaura na Floride?

Raptori sú pritom známi zástupcovia dinosaurov najmä vďaka Jurskému parku. Tí filmoví boli pre účel filmu výrazne zväčšení a dodaný im bol strašidelnejší vzhľad. Keďže však raptori žili pred 70 miliónmi rokov a ich prežitie, či dokonca nepozorované prežívanie dodnes je veľmi nepravdepodobné, zrejme šlo len o podobný druh,… stále však neznámeho tvora. Pani domáca, ktorej veranda na zábere je, vidí raptora. My vidíme psa s podivným obojkom a netradičným dinosaurím chvostom. V každom prípade, Palm Coast dosiaľ nepreslávilo za hranicami USA nič zásadné… teda až doteraz. Informácia nepochybne oživí záujem o dinosaury, ale tiež môže byť inšpiráciou na pozretie si Jurského parku. Na dobu (šlo o rok 1993), v ktorej bol vytvorený, šlo o unikátne filmárske Spielbergovo dielo.

video a zdroj: FOX

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu