Vybudujte si pevný základ, od ktorého závisí váš úspech

Vybudujte si pevný základ, od ktorého závisí váš úspech

Bez cudzích jazykov sa v dnešnej dobe nepohneme. V modernom svete je ich znalosť jednou z najdôležitejších podmienok na dosiahnutie úspechu v rôznych oblastiach a činnostiach. Štúdium v ​​zahraničí, presťahovanie sa, spoločné podnikanie so zahraničnými partnermi – v ktorejkoľvek z týchto oblastí si úplná a bezproblémová komunikácia vyžaduje znalosť cudzieho jazyka.

Pred začatím odbornej prípravy sa však mnohí z nás pýtajú, ako efektívny môže byť kurz nemčiny  a či sa doň oplatí investovať? Rozhodne áno, pretože vzdelanie (aj cudzojazyčné) rozširuje naše obzory a zvyšuje šance na úspech vo všetkom čo robíme.

Sprechen Sie Deutch

“Vzdelanie sú základy, na ktorých staviame našu budúcnosť.”

Christine Gregoire

Online kurz vám nedokáže poskytnúť to, čo reálny učiteľ

Na internete sa dá nájsť veľa video-kurzov, ktoré mnohí pri učení sa nového jazyka považujú za najlepšiu možnosť. Je pravdou, že tieto kurzy vám vedia pomôcť s rozšírením slovnej zásoby veľmi dobre, ale ak sa jazyk učíte od začiatku, určite sa radšej obráťte na jazykovú školu. Dôvodov je niekoľko – najdôležitejší je individuálny prístup učiteľa. Video-kurzy sú síce natočené tak, aby im čo najviac ľudí rozumelo, každý z nás má ale špecifické požiadavky. Je preto prirodzené, že vám niečo v novom jazyku nebude jasné.

Učiteľa sa môžete na danú vec opýtať, zatiaľ čo natočené video vám na vaše otázky neodpovie. Jazyková škola je výhodná aj kvôli tomu, že budete mať určené termíny vyučovacích hodín, čo vám určitým spôsobom dodáva motiváciu neodkladať učenie na neskôr.

Učíte sa pomocou priamej metódy

Ak ste si už vybrali jazyk, ktorý sa chcete naučiť, ostáva vybrať jazykovú školu. Vtedy sa musíte zamerať nielen na jej certifikáciu a skúsenosti, ale aj metódy, ktoré jednotlivé školy využívajú. Priama metóda je moderná a zároveň medzi mladými ľuďmi veľmi obľúbená. A vo svojich kurzoch nemčiny a angličtiny, o ktoré je v poslednej dobe veľký záujem, ju využíva aj VOLIS Academy.

Ide o učenie sa cudzieho jazyka primárne pomocou konverzácie. Nemusíte sa namáhať s tabuľkami, domácimi úlohami alebo dlhými zoznamami pravidiel. Podstatné je to, čo robíte na hodine kurzu, počas ktorého musíte byť sústredený, pretože učiteľ vám kladie otázky, na ktoré je nutné správne odpovedať. Študenti si Callanovu metódu veľmi pochvaľujú, lebo sa ňou naučia cudzí jazyk prakticky využiť a zároveň je to zábava.

Dostupné vzdelanie pre začiatočníkov aj firmy

Či už ste rodič školáka a hľadáte doučovanie, šéf vo firme a chcete svojim zamestnancom pomôcť so zlepšením jazyka, alebo hľadáte kurz angličtiny pre začiatočníkov, pretože sa chcete naučiť niečo nové, VOLIS Academy vám v tomto smere určite pomôže. Ponúka individuálne hodiny alebo skupinové kurzy, ktoré môžu prebiehať osobne alebo cez videochat. Vďaka skúseným učiteľom budete mať navyše istotu, že vy, vaše dieťa alebo vaši zamestnanci dostanete v oblasti vybraného cudzieho jazyka naozaj kvalitné vzdelanie. Tak sa o tom presvedčte.

Zdroj obrázku: nito  / Shutterstock.com

Mohlo by zaujímať tiež:
Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.