ZN.SK
Diakovce, kúpalisko Retro Thermal

Kúpalisko Diakovce Retro Thermal otvorilo sezónu 2016

Kúpalisko v Diakovciach, ktoré patrí medzi najznámejšie na západnom Slovensku pre niekoľko generácií, svoj vzhľad zásadne nemení.

Kúpalisko v Diakovciach, ktoré patrí medzi najznámejšie na západnom Slovensku pre niekoľko generácií, svoj vzhľad zásadne nemení. Aj po rokoch nájdete rovnaké bazény, stále sú to tie isté miesta na ktorých ste si mohli užiť dovolenky pred rokmi, no ani modernizácia a vylepšovanie nezostávajú bokom. Tohtoročnú sezónu kúpalisko otvorilo 9. júla a už v prvý deň privítalo nemálo návštevníkov. Za minimálne vstupné sa tu dá vychutnať termálna voda, pokojné prostredie a aj ďalšie sprievodné služby.

Neprehliadnite: Sezóna 2017 v plnom prúde, kúpalisko od júna otvorené

Diakovce, kúpalisko Retro Thermal

Vyžitie pre celú rodinu

Diakovce boli v minulosti známe aj početnými možnosťami ubytovania v súkromných chatkách a ďalších zariadeniach. Aj dnes tu funguje niekoľko poskytovateľov. Pôvodná hlavná budova s reštauráciou bola nahradená novou a zaujímavou novinkou je aj pool bar. Diakovce susediace s iným kúpaliskom Saliby sú v plnej prevádzke, čo je pre toto horúce leto výbornou správou. K dispozícií sú všetky bazény, vrátane detských.

Aktuálne fotografie z Diakoviec:
Diakovce kúpalisko Retro Thermal

Diakovce kúpalisko Retro Thermal

Diakovce kúpalisko Retro Thermal

Diakovce kúpalisko Retro Thermal

Diakovce kúpalisko Retro Thermal
Foto: SS

V Diakovciach si môžete prenajať aj prázdninové bývanie, uvariť si guláš, stravovať sa po svojom, či v miestnych zariadeniach. Priamo kúpalisko požičiava aj športové potreby a využiť sa dajú ihriská priamo v areáli kúpaliska. Informácie o ubytovaní, prípadne cenník ubytovania a vstupného na kúpalisko nájdete aj na stránkach www.kupaliskodiakovce.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu