ZN.SK
Zajko chce zaspať, uspávanka

Knižná uspávanka pre rodičov úspešne pomáha deti uspať

Kniha, ktorej názov je Zajko, ktorý chce zaspať, sa pred niekoľkými dňami objavila už aj v slovenskej verzii a ihneď zaujala mnohých rodičov. Knižná uspávanka je už v predaji.

Každý rodič po narodení dieťatka túži po celkom iných veciach, než pred jeho narodením. Mimo samozrejmosti, ako je zdravé a šťastné dieťa je to však tiež aj dieťa, ktoré spí a chce zaspať. Výnimočne úspešnou je u rodičov v zahraničí kniha, ktorá vďaka účinkom psychológie pôsobí na dieťa a motivuje ho k spánku. Kniha, ktorej názov je Zajko, ktorý chce zaspať, sa pred niekoľkými dňami objavila už aj v slovenskej verzii a ihneď zaujala mnohých rodičov. Úspech knižky tkvie práve v tom, že potrebuje najmä rodiča na celý úspech príbehu v knižke a jeho účinkoch na dieťa.

Zajko chce zaspať, uspávanka

Tajomstvom nie je príbeh, ale spôsob čítania
Tajomstvom knihy je spôsob, akým je príbeh z knihy o zajkovi, ktorý hľadá spôsob ako zaspať, podávaný. Práve na rodičovi, alebo učiteľke v škôlke je nutné, aby svoje čítanie predniesli v podobe, ako navigujú stručné inštrukcie. Netreba sa však báť. Text, ktorý je nutné čítať pomalšie je jasne označený. K motivovaniu spánku u dieťaťa slúžia aj vedľajšie činnosti, ktoré nenásilne zapájajú samotné dieťa do príbehu a činností navodzujúcich spánok. Skromne ilustrovaná, no najmä pre rodičov určená knižka, má mať účinky na deti v predškolskom veku. Jej autorom je na mladý Švéd Carl-Johan Forssén Ehrlin, kouč rozvoja osobnosti, úspešného života a študovaný psychológ.

Staršia podobne ladená slovenská alternatíva nevyšla v knižnej podobe. Naopak Zajko, ktorý chce zaspať je knihou, ktorej autorom je Carl-Johan Forssén Ehrlin, vychádza v slovenskom jazyku vo vydavateľstve IKAR, a.s. koncom novembra 2015. V súčasnosti je v predaji v každom dobrom kníhkupectve. V predaji aj v kníhkupectve vydavateľstva na bux.sk

Súťaž o knihu:
Portál venujúci sa deťom, bábätkám a knihám pre deti Babatko.eu usporiadal v spolupráci s obchodom Bux.sk súťaž o jednu takúto knižku.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu