ZN.SK
všetko najhoršie, horor 2017

Prebuď sa. Neprežiješ. A znovu. Všetko najhoršie čoskoro v kinách!

Hororoví giganti zo spoločnosti Blumhouse sa rozhodli, že dve originálne žánrové pecky (Rozpoltený a Uteč) v jednom roku nestačia, a tak pre halloweenske obdobie pripravili ďalší kúsok – Všetko najhoršie

Ako by sa vám páčilo uviaznuť v časovej slučke, kde by ste prežívali ten istý deň, stále dokola? A práve na svoje narodeniny? A ako by sa vám páčilo, keby vás na jeho konci zakaždým niekto zabil? Hororoví giganti zo spoločnosti Blumhouse sa rozhodli, že dve originálne žánrové pecky (Rozpoltený a Uteč) v jednom roku nestačia, a tak pre halloweenske obdobie pripravili ďalší kúsok – Všetko najhoršie.

Halloween oslávený hororovou novinkou

Všetko najhoršie si rovnako ako klasika Neuveriteľný deň alebo Na hrane zajtrajška pohráva s časovými paradoxmi a nešťastnou hrdinkou, ktorá by sa pokojne rozkrájala, len aby  ráno po prebudení uvidela iný dátum.

všetko najhoršie, horor 2017

screenshot filmu, horor 2017

Pritom, keď sa vysokoškoláčka Tree prebudila, bolo všetko normálne. Otvoriť oči v posteli cudzieho chlapca, ktorý na vás vydesene zíza určite bežné nie je. Ani vôbec nič si nepamätať. Lenže Tree je tak trochu neposlušné dievča, ktoré sa s ničím a nikým nepára. Podobné veci sa jej stávajú celkom bežne. A zajtra to bude asi podobné, pretože Tree má dnes narodeniny a večer sa chystá trochu žúrovať. Plány a krčnú tepnu jej však pretne indivíduum s maskou. Keď sa Tree prebudí, nie je ani v nemocnici, ani na onom svete, ale v rovnakej cudzej posteli rovnakého cudzieho chlapca. Že by to bol len zlý sen?

všetko najhoršie, horor 2017

To sotva, zvlášť keď sa to, čo sa v ňom odohralo, až príliš podobá prežívanej realite. S ďalším prebudením už Tree začína byť jasné, že sa ocitla v nočnej more. Tá neskončí, kým neodhalí identitu vraha s maskou. A tak sa stáva vyšetrovateľkou vlastnej vraždy, ktorá má oproti vrahovi jednu veľkú výhodu – vie, čo sa stane v každej nasledujúcej  minúte, a môže sa na to pripraviť. Doterajším správaním si však zarobila na peknú hŕstku nepriateľov a pod maskou zabijaka sa môže skrývať ktorýkoľvek z nich. Tree si navyše nikdy nemôže byť istá tým, že ďalšiu smrť prežije.

Trailer filmu Všetko najhoršie

všetko najhoršie, horor 2017

Horor Všetko najhoršie uvidíte v kinách už od 2.11.2017.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu