ZN.SK
Kingsman: Zlatý kruh premiéra filmu

Kingsman: Zlatý kruh a návrat agentov už 21. septembra

Do slovenských kín sa vracia tajomná organizácia Kingsman už 21. septembra. So slušne hviezdnym obsadením a ukážkou pustenej uzdy toho, ako to môže vyzerať…

Do slovenských kín sa vracia tajomná organizácia Kingsman už 21. septembra. So slušne hviezdnym obsadením a ukážkou pustenej uzdy toho, ako to môže vyzerať, ak si máme predstaviť čisto amerických špeciálne tajných agentov a čisto britských agentov stojacich síce na rovnakej strane, ale stále priveľmi rozdielnych na to, aby ste ich hravo dokázali rozoznať. Film, ktorý bude akčnou zábavou pre nevyhradeného diváka, pobaví príbehom, známymi tvárami, no určite aj po vizuálnej stránke.

Kingsman: Zlatý kruh premiéra filmu

Kingsman: Zlatý kruh

S tajnými agentmi ešte tajnejšej organizácie Kingsman sme sa rozlúčili trochu rozpačito. Síce na poslednú chvíľu zachránili svet a väčšinu jeho obyvateľov, sami na tom neboli práve najlepšie. Harry Hart (Colin Firth) skončil s prestrelenou hlavou a je teda potenciálne mŕtvy, za sebou to má aj klamár šéf Arthur. Mladý agent Eggs (Taron Egerton) síce prežil a skončil v náručí dánskej princeznej, ale inak by sa dal počet elitných agentov, ktorí prežili, spočítať na prstoch jednej invalidnej ruky.

kingsman: Zlatý Kruh premiéra filmu

kingsman: Zlatý Kruh premiéra filmu

A teraz čelia zvyšní hrdinovia novej výzve. Ich tajnú centrálu totiž zničil niekto, kto má poriadny arzenál a celý svet sa stáva rukojemníkom ďalšieho šialeného zloducha. Ako inak, že? Kingsmanov čakajú nové úlohy a prekážky, a aj keď im hrdosť káže inak, spoja sa so spriatelenou americkou špionážnou organizáciou trefne pomenovanou Statesman. Konkrétne s agentmi nazývanými Tequila (Channing Tatum), Whiskey (Pedro Pascal), Champagne (Jeff Bridges) a Ginger (Halle Berry).

Agentúry Kingsman a Statesman musia spoločnými silami poraziť riadne šibnutú a pravdepodobne aj mimoriadne nebezpečnú potvoru menom Poppy (Julianne Moore). A pri tom opäť zachrániť celú Zem a väčšinu jej obyvateľov.

kingsman: Zlatý Kruh premiéra filmu

kingsman: Zlatý Kruh premiéra filmu

V súvislosti s pokračovaním sa najviac riešila otázka, či tajný agent číslo jeden, Harry Hart, dokáže vstať z mŕtvych. Odpoveď na ňu je však komplikovanejšia, než naznačujú trailery k filmu. „Harry je rozhodne späť, ale zďaleka to nie je ten Harry, ktorého sme poznali. Pre všetkých to bude obrovské prekvapenie,“ sľubuje Mattew Vaughn.

kingsman: Zlatý Kruh premiéra filmu

Informácie o filme:

20th Century Fox, USA, 2017
Réžia: Matthew Vaughn
Scenár: Jane Goldman, Matthew Vaughn
Predloha: Mark Millar, Dave Gibbons
Kamera: George Richmond
Hudba: Henry Jackman, Matthew Margeson
Hrajú: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Pedro Pascal, Elton John, Channing Tatum, Jeff Bridges

Prístupnosť:     od 15 rokov
Žáner:              akčná komédia
Verzia:             anglicky so slovenskými titulkami
Stopáž:            približne 141 min
Formát:            2D a 3D IMAX, zvuk 5.1 a 7.1, ATMOS
Premiéra v slovenských kinách od: 21. septembra

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu