ZN.SK
Pláž a mobil

Streamovacia služba Voyo sa dá sledovať na dovolenke v zahraničí

Slováci, ktorí prechádzajú hranicami a v zahraničí chcú sledovať Markízu, JOJ, či iné televízie akoby boli stále doma, majú možnosti.

Slováci, ktorí prechádzajú hranicami a v zahraničí chcú sledovať Markízu, JOJ, či iné televízie akoby boli stále doma, majú niekoľko možností. Najmä pobyt na letnej dovolenke, ak je upršaný a nedovoľuje veľmi cestovať, si tak môžeme vylepšiť sledovaním správ o dianí doma. Tí, ktorí cestovali počas hokejových majstrovstiev tiež hľadali možnosti, ako sledovať v slovensky komentovanom znení konkrétne zápasy. To dokázalo pokryť RTVS, no pri iných športových udalostiach sú riešením práve stanice Markízy.

Opakovane pritom využívame na cestách po ČR, alebo v iných krajinách EÚ markízácke VOYO. Služba, ktorej používateľmi sme sami už viac ako rok, prináša niekoľko výhod, ktoré sme už zhrnuli do samostatného článku. Jej významnou funkciou, podobne ako na tom je Antik TV (ktoré však vyžaduje hardwarove zariadenie a nie je možné ho ľahko zriadiť zo zahraničia, hoci používať v zahraničí ho je možné), VOYO si môžete nainštalovať ako aplikáciu v telefóne, alebo priamo v televízore. Nezabudnite ho však odhlásiť po odchode z hotelovej izby. V opačnom prípade stále ešte umožňuje rozhranie služby priamo na voyo.markiza.sk odhlásiť konkrétne zariadenie na diaľku.

VOYO je spustiteľné v Európskom hospodárskom priestore

Myslite na to, že VOYO je k dispozícii po prihlásení na zariadeniach pod IP adresou v Európskom hospodárskom priestore. Netýka sa to tak prihlásení na zariadeniach v obľúbenej destinácií Turecko a už vôbec nie Tunisko, Egypt a v ďalších vzdialenejších kútoch sveta.

Voyo je česko-slovenskou streamovacou službou

VOYO sme poznali najmú pre spojenie s českou TV Nova, následne aj pre spojenie s TV markíza. Ponúka rozsiahly archív relácií TV markíza od jej samotného počiatku. Vrátane prvých relácií Cestoviny, Vilomeniny, Uragán a starších seriálov vlastnej tvorby, ako aj rozsiahly archív československých a zahraničných filmov. Po smrti obľúbeného herca Dana Heribana výrazne stúpol záujem po seriáli Horná Dolná. Niet sa čomu diviť. On sám dal tejto postave veľa vlastnej originality. Sami VOYO využívame opakovane pri sledovaní starších vydaní správ. Alebo tých seriálov, ktorých diel máme záujem pozrieť aj s odstupom času. Bez ohľadu na rok vydania.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu