ZN.SK
Peter Bič projekt Chalúpka

Peter Bič Project a nový videoklip k poetickej piesni Chalúpka

Chalúpka sa stáva ďalšou skladbou z albumu Hlava od skupiny Peter Bič Project, ktorá dostala svoj vizuál. Natáčalo sa v krásnom prostredí…

Chalúpka sa stáva ďalšou skladbou z albumu Hlava od skupiny Peter Bič Project, ktorá dostala svoj vizuál. Natáčalo sa v krásnom prostredí v obci Hačava na chalúpke pod rozkvitnutou čerešňou.

Peter Bič projekt Chalúpka

Chalúpka, novinka

Chalúpka je pieseň, na ktorú sme od vydania albumu mali, a stále máme  množstvo pozitívnych ohlasov. Rozhodli sme sa jej preto dať aj vizuálnu podobu“  hovorí o Chalúpke Peter Bič.  „Text napísal Michal Mifkovič, ktorý prispel svojimi textami na náš album Hlava.  O video podobu sa postaral Jaroslav Jaris Vaľko.“ V hlavných úlohách sa okrem Petra Biča a Viktórie Vargovej predstavia aj ich priatelia Štefan a Dušana Štecoví spolu s ich malým synčekom Riškom. Štefan Štec a Peter Bič Project už majú za sebou niekoľko vzájomných spoluprác  ( Báči Jašov, Za rána za rosy).

Tentokrát však oslovili nielen Štefana ale aj jeho manželku Dušanu, a úloha sa ušla aj ich synčekovi Riškovi.  „Štefan je úžasný spevák, tanečník, Dušana tanečníčka, a kreatívna producenta folklórneho súboru Hornád. Ich životy sú prepletené prácou, folklórom, tancom, a práve preto sme si ich  vedeli predstaviť v hlavných úlohách. Sú to naši priatelia, takže sme ich oslovili, a výsledok si môžete pozrieť v našom novom videoklipe“ dodáva Peter.

Koncertná sezóna

„Chalúpky  sú naozaj magické miesta, kde sa skrátka čas spomalí, a plynie úplne inak. Máme ich na Slovensku niekoľko. Jedným z nich je pre nás osobne aj Banská Štiavnica, kde sme sa rozhodli symbolicky odštartovať našu letnú koncertnú sezónu. A veľmi sa na to tešíme, už o mesiac 24.júna “ uzatvára Peter Bič.

Skupina Peter Bič Project je laureátom 25. ročníka ceny Krištáľové krídlo a ich album Hlava patrí momentálne k najpredávanejším CD slovenských interpretov.

Peter Bič Project – Chalúpka ( video)

  • Hudba:  Peter Bič
  • Text:  Michal Mifkovič
  • Peter Bič –synth
  • Viktória Vargová – spev
  • Adrián Harvan – klavír
  • Réžia:  Jaroslav Vaľko
  • Kamera:  Sandra Urbančíková
  • Audio ISRC:     SK-A01-21-00208
  • Universal Music

Odkazy:

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu