Stolovanie v oblakoch alebo čo všetko nájdete na palube private jetu

Stolovanie v oblakoch alebo čo všetko nájdete na palube private jetu

Vieme, že na Slovensku,  Českej republike a Poľsku existuje viac ako 100 registrovaných súkromných lietadiel, ktoré svojim majiteľom poskytujú maximálnu flexibilitu a pohodlie. Záujem o súkromné ​​lietadlá sa v Európe v posledných rokoch rapídne zvýšil. Ráno na pracovnom stretnutí v zahraničí, na obed už vo svojej kancelárií a vo večerných hodinách s rodinou. A to je len jeden z dôvodov, prečo sa súkromné jety stávajú čoraz viac populárne.

private jet sukromne lietadlo

Dopyt o súkromné lietanie stúpol najmä v posledných rokov

Počet súkromných lietadiel v strednej a východnej Európe sa neustále zvyšuje. Ešte v roku 2016 bolo v Českej republike a na Slovensku zaregistrovaných 57 súkromných lietadiel; a len o dva roky neskôr, v roku 2018 sa toto číslo zvýšilo na 72.

„Dostupnosť finančných prostriedkov a nárast počtu obyvateľov s vysokou mzdou v krajinách strednej a východnej Európy je znakom zdravého posilňovania modernej ekonomiky a súčasne príčinou rastúceho dopytu po súkromných lietadlách“, hovorí Marián Jančařik, obchodný riaditeľ Colibri Aircraft pre strednú a východnú Európu.

Na palube súkromného lietadla

Kupujúci si môžu vybrať zo širokej škály súkromných lietadiel rôznych veľkostí. Je len na nich, aby rozhodli, ktorý typ lietadla vyhovuje ich potrebám najlepšie. Najčastejšími faktormi, ktoré je potrebné posúdiť pri kúpe súkromného lietadla, sú priemerný letový rozsah, priemerný počet cestujúcich na palube a samozrejme, finančný rozpočet. Pri cestovaní s deťmi si klienti radi kupujú súkromné ​​lietadlá s niekoľkými oddelenými zónami, aby dieťaťu poskytli svoj vlastný priestor. Počet cestujúcich a dokonca ich výška sú tiež veľmi dôležité. Pre vysokých ľudí by niektoré typy lietadiel mohli byť dokonca nepohodlné.

Každý má iné však iné preferencie. V kabíne súkromného lietadla môžete mať konferenčný stôl na obchodné rokovania alebo stôl určený na príjemné stolovanie v oblakoch. Záujem je aj o vlastnú kúpeľňu alebo posteľ.

Všetky súkromné ​​jety však majú jednu spoločnú vec: poskytujú jednotlivcom väčšiu slobodu, než pri lietaní komerčnými letmi, a čo je najdôležitejšie, dávajú vlastníkom to, čo najviac potrebujú – viac času.

O spoločnosti Colibri Aircraft

Oliver Stone založil spoločnosť Colibri Aircraft v roku 2011 v Londýne, a odvtedy má za sebou desiatky úspešne zrealizovaných transakcií na medzinárodnej úrovni. Od roku 2013 má spoločnosť zastúpenie aj v Bratislave. Benefitom pre klientov spoločnosti je fakt, že vďaka obchodným spoluprácam v rôznych kútoch sveta má spoločnosť skúsenosti s rozličnými jurisdikciami a špecifickými požiadavkami jednotlivých regiónov.

Webstránka: www.colibriaircraft.com


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.