ZN.SK
Hammer Patriot myPhone

myPhone Hammer Patriot: odolný a „po starom“ tlačidlový mobil

Značka smartphonov myPhone uvádí novinku, dostupný vodeodolný telefón Hammer Patriot, ktorý obstojí pri pobyte v náročných podmienkach. Je zrodený pre použitie na stavbe…

Značka smartphonov myPhone uvádí novinku, dostupný vodeodolný telefón Hammer Patriot, ktorý obstojí pri pobyte v náročných podmienkach. Je zrodený pre použitie na stavbe, pri športe a napríklad aj v zaprášenej dielni.

Hammer Patriot myPhone

Vždy a všade na príjme

Hammer Patriot je telefónom do nepohody, pevná konštrukcia spĺňa normu krytia IP68. Telefón je tak 100% utesnený proti vniknutiu najmenších čiastočiek prachu. Súčasne zvládne 30-minútovú kúpeľ vo vode v hĺbke až 1,5 m. Telefón tak môžu majitelia bez obáv umývať pod tečúcou vodou, či sa s ním pohybovať vonku v lejaku. Nezáleží, v akých podmienkach sa bude Hammer Patriot používať, je pripravený na tie najviac extrémne.

Tlačidlové ovládanie

Dizajn konštrukcia má európsky pôvod, tvary tela s vykrojenými bokmi vychádzajú v ústrety pevnému ergonomickému držaniu a pohodlnému ovládaniu telefónu. Hammer Patriot ponúka 2,4-palcový farebný displej s dobrou čitateľnosťou obrazu aj v zhoršených svetelných podmienkach.

Vďaka absencii operačného systému je ovládanie jeho funkcií rýchle a pohodlné, všetky povely obslúži tradične prehľadná tlačidlová klávesnica. Pamäť telefónu poskytuje dostatok priestoru pre uloženie až 100 SMS a 250 kontaktov. Telefon obsahuje microSD slot pre prídavnú pamäťovú kartu a navýšenie vnútornej pamäte až o 32 GB. S funkciou Dual SIM možno byť na príjme napríklad na pracovnom i súkromnom čísle.

Medzi praktické funkcie určite patrí FM rádio, LED svetlo, nechýba budík, kalkulačka a kalendár. K fotografovaniu je pripravený 2Mpx snímač na zadnom kryte. Li-Polbaterie s kapacitou 1 800 mAh potom zabezpečí až niekoľkodňový výdrž telefónu na jedno nabitie. Skrátka telefon pre pracujúcich odmietačov Androidu a iOS, respektive smartphonov jako takých.

Technické špecifikácie myPhone modelu

 • Displej (uhlopriečka): 2,4 “
 • Rozlíšenie displeja: 320 x 240 px, 167 dpi
 • Vnútorná pamäť: 100 SMS a 250 kontaktov
 • Podpora pamäť. kariet: až do 32 GB microSD
 • GSM: 850/900/1800/1900 MHz
 • Bluetooth: 3.0
 • Rozhranie: microUSB
 • Dual SIM: áno – 2x Minisieťami (2ff)
 • Kamera: 2 Mpx s LED bleskom (zadná)
 • Batéria: 1800 Mahle-Pol
 • Stupeň ochrany: IP 68
 • Rozmery: 132 x 55 x 29 mm
 • Hmotnosť: 152 g

Odolný myPhone Hammer Patroit je k dispozícii v striebornom variante s odporúčanou cenou od 1 290 CZK. Na myPhone Hammer Patroit sa vzťahuje záruka 24 mesiacov.

O myPhone

So značkou myPhone sa používatelia mobilných telefónov stretávajú od roku 2007. Z počiatku sa výrobca zameral na pôsobenie na mobilných trhoch v ČR, SR a Poľsku, v súčasnosti sa jeho výrobky predávajú v 17 krajinách Európy, je certifikovaným partnerom Google MADA partnera držiteľom ocenenia Google EuropeanAward.

Značka myPhone ponúka bohatú ponuku prístrojov, medzi ktorými zákazníci nájdu seniorské, tlačidlové, odolné a chytré telefóny. Medzi hlavné znaky produktov myPhone patrí kvalitný dizajn, moderné technológie a pokročilé funkcie. U myPhone sa kladie dôraz na kvalitne lokalizované prostredie operačného systému Android, podrobné návody na použitie v miestnom jazyku a dostupná servisná podpora.

Výhradným distribútorom telefónov myPhone pre ČR a SR je spoločnosť C.P.A. CZECH s.r.o., ktorá je súčasne autorizovaným servisom myPhone.

Ďalšie informácie o telefóne nájdete na www.myphone-mobile.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Roman

Roman
Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu