ZN.SK
Letná linka Bratislava Neusiedl am See

Autobusom letnou linkou medzi Bratislavou a Neusiedl am See

Pravidelná linka slovenského prepravcu Slovak Lines medzi Bratislavou (Mlynské Nivy) a rakúskym Neusiedl Am See je v prevádzke aj tento rok…

Letná linka slovenského prepravcu Slovak Lines medzi Bratislavou (Mlynské Nivy) a rakúskym Parndorfom alebo Neusiedl Am See je v prevádzke aj tento rok. Obe miesta sú Slovákom dobre známe. Neziderské jazero je veľmi populárnym cieľom aj pre Slovákov všetkých generácií.

Letná linka Bratislava Neusiedl am See

Priamo na mieste počuť slovenčinu z každej strany a miesto je tiež lákavé pre cyklistov pre viac ako 1000 kilometrov cyklistických chodníkov. Celkovo je región Burgenlandu a Horného Rakúska populárnym cestovateľským cieľom aj pre vinárske zážitky, ochutnávky, či gastronómiu. Určitý rozdiel je aj medzi kúpaním tu a kúpaním u nás. V jazere láka voda podobná na Balaton., nie veľmi hlboká, skôr veľmi malá hĺbka, výlety a vodné športy. V Outlet Parndorfe sú zas príležitosti pre tých, čo radi nakupujú, alebo majú radi modernú kultúru v prostredí nákupných centier.

Autobusová linka z Bratislavy počas leta

Svoju tradíciu má už od roku 2011, no nechýba ani v roku 2017. Od 29. 6. 2017 do 2. 9. 2017 vždy vo štvrtok, piatok a sobotu majú možnosť záujemcovia využiť linku Bratislava – Parndorf – Neusiedl am See ako linku ideálnu pre výlety aj nákupy. Lístky na letnú linku do rakúskeho Burgenlandu sa dajú kúpiť online, v stánku prepravcu, alebo priamo na mieste s rizikom, že nemusí byť práve voľné.

Dôležité informácie o autobusovej linke:

  • preprava psov je povolená a je bezplatná
  • preprava batožiny je taktiež povolená a bezplatná
  • autobusy bicykle neprepravujú
  • ide o prázdninovú linku
  • cenník sa nachádza na stránke s možnosťou online nákupu.
Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu