ZN.SK
Mixit

Každý mesiac prekvapenie od Mixitu? Stačí byť členom Klubu Mixit

Už viac ako 2000 fanúšikov Mixitu má o svoje raňajky postarané a ešte ich čaká každý mesiac prekvapenie. Členovia Mixit Klubu totiž mesačne…

Bratislava 1. 4. 2019 Už viac ako 2000 fanúšikov Mixitu má o svoje raňajky postarané a ešte ich čaká každý mesiac prekvapenie. Členovia Mixit Klubu totiž mesačne dostávajú čerstvé zásoby raňajok, desiat. Pravidelne aspoň jeden nový produkt, ktorý sa k bežným zákazníkom dostane až o niekoľko týždňov neskôr. Na Mixit dobrotách ušetria až 20 % a dopravu majú zadarmo. Po novom je možné si členstvo v klube objednať (alebo darovať aj v podobe poukazov) na 3, 6 alebo 12 mesiacov. Alebo ako pravidelné predplatné na ne-ko-ne-čne dlho!

Mixit

Mixit Klub existuje len pár mesiacov a už ma tisíce členov. Tí raz mesačne očakávajú mixiťácku nádielku s logom vtáčika. Balíček obsahuje vždy mix noviniek a bestsellerov a jedno prekvapenie – úplne nový produkt. Niektoré z týchto produktov sa v ponuke Mixitu objavia neskôr. Iné sú namixované iba pre členov klub a nie sú v bežne dostupné. Členovia klubu napríklad niekoľko mesiacov pred oficiálnym spustením ochutnali Mixitelly, Oriešky z pece s medom a chilli, slanú kašu a množstvo ďalšieho.

Znie vám to dobre a chcete sa aj vy stať členom klubu? Váš mesačný balíček bude obsahovať výber dobrôt v hodnote takmer 30 € a vždy v ňom nájdete müsli, kaše, tyčinky Mixitky, drinky, orieškové a/alebo sušené ovocie…jednoducho ochutnávku od Mixitu tak aby ste sa na raňajky a desiaty každý deň celý mesiac tešili. Súčasťou prvého balíčka vo všetkých typoch predplatného je aj miska, lyžička, shaker, aby ste mali aj Mixit hardware.:)

Či už sa členstvo rozhodnete darovať sebe alebo niekomu inému, môžete si najnovšie vybrať z niekoľkých rôznych dĺžok predplatného:

  • 3-mesačné (79,90 €)
  • 6-mesačné (155,90 €)
  • Ročné (299,90 €)
  • Nekonečné (23,90 € mesačne – členstvo môžete kedykoľvek zrušiť jedným klikom).

Každý mesiac dostanete za svoje peniaze až o 25 % dobrôt navyše a dopravu úplne zadarmo.

V ponuke sú aj darčekové poukazy, vďaka ktorým si obdarovaný môže aktivovať členstvo kedykoľvek, keď bude mať chuť. A pre vás je to skvelý darček, ktorý kúpite aj na poslednú chvíľu, ak bude treba.

Viac informácií nájdete na www.mixit.sk/klub

Mixit.sk

je internetový obchod nielen pre fanúšikov zdravého stravovania. Na stránke www.mixit.sk si môže každý namixovať svoju obľúbenú zmes cereálií, müsli, ovsených kaší a mixov sušeného ovocia a orieškov z viac ako sedemdesiatich rôznych ingrediencií, ako sú rôzne cereálne základy, sušené ovocie, semienka, oriešky, ale aj chuťovky ako čokoláda, gumené medvedíky alebo lentilky či škorica.

Mixit

Súčasťou ponuky sú aj dopredu pripravené zmesi vytvorené výživovými špecialistami a ponuka surovín napríklad pre celiatikov alebo alergikov na určité typy potravín, ktoré sa v bežných zmesiach cereálií objavujú. Ďalšími produktmi v sortimente sú Mixit čokolády z kvalitnej 70 % tmavej čokolády ochutené lyofilizovaným ovocím a orieškami, müsli tyčinky Mixitky aj sušienky. Mixit všetko balí do krásneho tubusu a zákazník si môže vybrať doručenie poštou, kuriérskou službou DHL Express alebo osobný odber na niektorej z výdajných pobočiek na Slovensku.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu