ZN.SK
královské vraždy VIASAT a súťaž

Súťaž o historické hodinky a tričko s televíziou VIASAT HISTORY

Historické hodinky v starom štýle sú dnes už doslova unikát. Unikát, o ktorý môžete vďaka televízii VIASAT HISTORY súťažiť. Stačí odpovedať na súťažnú otázku…

Televízna stanica VIASAT HISTORY začala 27. Júla vysielať výnimočný dokumentárny seriál venujúci sa vraždám v kráľovských rodinách. Oblasti, ktorá dosiaľ nemala výrazné zmienky v ucelenej sérii. Boj o moc, peniaze, či trón, bol spojený s vraždami už od nepamäti. Ich pozadie je však známe menej. Aj preto mať možnosť nahliadnuť do pozadia týchto udalostí v súčasnosti môžeme považovať za zážitok. Po analýze pozostatkov s využitím moderných technológií prináša pátranie aj po takto dlhej dobe závratné zistenia.

královské vraždy VIASAT a súťaž

Súťaž o historické hodinky a tričko

Historické hodinky v starom štýle sú dnes už doslova unikát. Unikát, o ktorý je veľký záujem medzi milovníkmi umenia, historického dizajnu, ale aj prekvapivo medzi mladou generáciou. V najnovšej súťaži môžete vyhrať jedny z troch hodiniek a tričko. Ceny, pre ktoré sa oplatí zapojiť sa do súťaže. Čo poviete?

Súťažná otázka:

Vraždu akého ďalšieho šľachtica vyšetruje nový historický seriál Záhady kráľovských vrážd na kanáli Viasat History?

Správnu odpoveď je možné získať aj na: http://viasathistory.cz/program/16311/

Ceny v súťaži:

Vyhrať môžete historické hodinky a tričko televízie VIASAT HISTORY

historické vreckové hodinky

Podmienky súťaže

Správne odpovede posielajte na adresu redakcia@zn.sk s predmetom VIASATHISTORY do 14. augusta 2017. Nezabudnite k správnej odpovedi pripojiť aj svoju poštovú adresu pre zaslanie výhry.

Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Sponzorom súťaže je televízia VIASAT HISTORY. Výhra nie je vymáhateľná alebo zameniteľná za inú. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách. Súťaže sa smie zúčastniť len vlastník adresy na území SR. Opakovaná účasť nie je povolená. Prijímaná je len jedna účasť z jedného počítača a v rámci jednej domácnosti. ZN.SK chráni osobné údaje súťažiacich a neposkytuje ich tretím stranám. Poskytnuté údaje sú len v rámci výhercov – adresy sú používané prepravcom na doručenie výhry. Zo súťaže sú vylúčené pokusy obchádzania pravidiel, opakované účasti a neuvedený predmet, ktorý oddeľuje jednotlivé súťaže do správneho žrebovania. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom noviniek (nové články a súťaže) emailom z magazínu ZN.SK v počte 1x za týždeň. Odhlásenie je možné kedykoľvek priamo z emailu alebo v časti newsletter v pätičke stránok. Účelom súťaže je propagácia zaujímavého dokumentárneho seriálu vysielaného na VIASAT HISTORY.

Vyhodnotenie súťaže

Výhercami sa stali Andrea Fašková, Valaská, Štefan Cap z Humenného a Zuzana Gašová zo Zolnej. Všetkým výhercom gratulujeme. Každý bude odmenený historickými hodinkami a tričkom. Všetkým ostatným bez rozdielu ďakujeme za ich účasť v súťaži.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu