ZN.SK
Domček pre psa

Originálny domček pre vášho psa, búda do bytu aj práčky

V obci Radošina vznikajú pod rukami kreatívnej autorky takéto psie búdy, o ktoré je záujem aj v zahraničí. Ľahká, farebná, neraz humorná, no originálna búda…

Hľadáte darček pre vášho psa? Povedzme rovno na Vianoce? Na jednej strane vás niekde vysmejú, na druhej možno aj nájdu pochopenie. Veď pes je pre niektoré rodiny psychologický liek, člen rodiny, súčasť života a tak aj naša chuť ho obdarovať cez Vianoce má možno zmysel. Môžete sa inspirovať zaujímavým bytovým doplnkom, ktorý môže byť darčekom pre pani domu, aj pre malého havkáča.

Domček alebo búda pre psa

V obci Radošina vznikajú pod rukami kreatívnej autorky takéto psie búdy, o ktoré je záujem aj v zahraničí. Ľudské ruky skrátka občas dokážu naozaj krásne veci, aj keď búdami to ani nezačína a ani nekončí.

Domček pre psa

Pes a súkromná búda z textilu

Mäkký materiál, ktorý je pohodlný a keď je to nutné, viete ho aj oprať, má viacero výhod. Nuž a keď sa potrebujete pozrieť na šteňatá, alebo komické pózy spiaceho psa, strechu jednoducho zhodíte dole. Mali sme možnosť tieto domčeky vidieť na vlastné oči. Niektoré sa veľmi rýchlo stávajú domčekom pre malé deti. Nemožno sa tomu čudovať. Všetky deti vždy láka dobrý úkryt. O to viac, ak je pohodlný, farebný, ba priam rozprávkový.

Domček pre psa
Domček pre psa
Domček pre psa

Všetky fotografie, prípadne kontakt na autorku nájdete na Domcekprepsa.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu