ZN.SK
Micelárna voda

Micelárna voda sa postupne stáva produktom krásy

V micelárnom trende vykročili všetky značky, ktoré sú dostupné v internetovom obchode www.makeup.sk.  A vyzerá to tak, že sa micelárne vody stali akousi nutnosťou pre všetky dámy…

V micelárnom trende vykročili všetky značky, ktoré sú dostupné v internetovom obchode Makeup.sk.  A vyzerá to tak, že sa micelárne vody stali akousi nutnosťou pre všetky dámy, ktoré nezanedbávajú svoju krásu. A dokonca, v súčasnosti sa micelárne vody používajú aj v starostlivosti o vlasy. Tento fakt dokazuje, že micelárna voda sa postupne stáva produktom krásy. Práve preto aj v našej ponuke nájdete micelárnu vodu, ktorá predstavuje 3v1 čistiaci prostriedok pre dokonalé čistenie pleti.

Micelárna voda

Micelárna voda je schopná odstrániť všetky nečistoty make-up, hĺbkové čistenie a hydratáciu v jednom jedinom kroku bez podráždenia pokožky. Obsahuje totiž drobné čistiace molekuly, takzvané micely, ktoré sa pohybujú bez trenia a nečistoty vedia pritiahnuť ako magnet. Je preto vhodná aj na pokožku, ktorú dráždi aj obyčajné používanie vatového tampónu.

Micelárna voda a micely

Micely sú mikroskopické chemické častice rozptýlené v roztoku. Majú guľovitý alebo oválny tvar a báječnú schopnosť vťahovať do seba nečistoty. Ak sa zaujímate o zdravie, vedzte, že bez micel by naše telo nemalo šancu vstrebať vitamíny rozpustné v tukoch. Pri upratovaní na rovnakom princípe fungujú napríklad saponáty pri čistení olejov a voskov, vráťme sa ale ku kráse.

Výrobcovia inzerujú, že micelárna voda môže nahradiť pleťové mlieko, čistiaci gél, pleťovú vodu i odličovač vodeodolných líčidiel. Ponúka sa Vám možnosť výberu iných produktov v internetovom obchode, ktorý Vám umožní si vytvoriť svoj užasný imidž s ponúkanou kozmetikou.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu