ZN.SK
Lina Mayer, karolína Majerníková

Lina Mayer, umelecké meno Karolíny Majerníkovej zo Superstar

Lina Mayer, meno, ktoré môže byť pre mnohých ešte stále neznáme, momentálne počuť v Tvoja tvár znie povedome. Je to však Karolína Majerníková a jej pseudonym

Lina Mayer, meno, ktoré objavujeme ako celkom nové pre väčšinu Slovákov vďaka najnovšej šou Tvoja tvár znie povedome, vzniklo len nedávno. Ak by sme ju nenazvali umeleckým menom, ale pôvodným, už by mnohým hovorilo viac. Karolína Majerníková sa objavila v roku 2009 v Československo hľadá Superstar, čo bolo po prvý krát, keď sme ju mohli vidieť spievať.

Lina Mayer, karolína Majerníková

Finále prvej československej šou jej uniklo, ale nevzdala sa. Neskôr sa objavila v českej tanečnej šou Let’s Dance, kde tancovala so Sašou Rašilovom. Tri roky po Superstar vydala singel Dream. Neskôr priniesla singel Personal Sky.


Lina Mayer dnes

Zdalo by sa, že ešte viac populárnejšia než u nás bola donedávna v Čechách. Nie len pre spievanie a tancovanie v Let’s Dance, ale aj pre soundtrack pre film Pojedeme k moři z roku 2014. Dnes je čoraz viac známejšia aj doma. Rodená Košičanka momentálne účinkuje v tretej sérii úspešnej hudobnej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá získala aj posledného OTA za rok 2016. Už v začiatku šou sa jej pri nehode podarilo zlomiť obidve ruky, takže všetky vystúpenia budú zrejme poznačené sadrami na oboch rukách.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu