ZN.SK

IQOS 3 DUO vstúpil na slovenský trh netradičným umeleckým eventom

Tlačová správa: Výnimočný večer pri príležitosti predstavenia novinky od spoločnosti Philip Morris Slovakia s.r.o. IQOS 3 DUO uchvátil návštevníkov spojením umenia…

Tlačová správa: Výnimočný večer pri príležitosti predstavenia novinky od spoločnosti Philip Morris Slovakia s.r.o. IQOS 3 DUO uchvátil návštevníkov spojením umenia, inovácií a technológií s príznačným heslom „Simply amazing“. Nový IQOS 3 DUO bol navrhnutý tak, aby  splynul so životným štýlom dospelých užívateľov a priblížil sa ku klasickému rituálu, na ktorý boli zvyknutí,  čím im uľahčuje prechod na lepšiu voľbu v porovnaní s fajčením. Nová technológia umožňuje dospelým fajčiarom užiť dve náplne po sebe a má rýchlejšie nabíjanie než predchodcovia IQOS 3 a IQOS 2.4+. IQOS 3 DUO  prichádza s jedinečnou limitovanou edíciou farieb, z ktorých prvá je farba „copper – medená“. Môže byť teda prispôsobený tak, aby ladil s osobným štýlom dospelého užívateľa. V centre pozornosti večera boli okrem novinky IQOS 3 DUO obrazy a svetelná inštalácia Petra Cvika, ktoré v divákoch vyvolávajú pozitívne a jedinečné pocity.

IQOS výstava obrazov, oktober 2019

zdroj foto: IQOS

Prepojenie s výstavou obrazov Petra Cvika

Prepájanie rôznych umeleckých smerov autorovi multižánrovej spolupráce maliara Petra Cvika pre Philip Morris Slovakia a jeho značku IQOS nie je cudzie. Úspešný slovenský maliar účinkoval aj v hudobných videoklipoch slovenských interpretov, pritom však nestráca tvár maliara, ktorým je telom aj dušou. Peter Cvik pri príležitosti uvedenia novinky IQOS 3 DUO vytvoril súbor diel, ktoré majú v ľuďoch vyvolať jedinečný pocit „simply amazing“ momentov.  „Každé z týchto diel je na jednej strane artefakt, ktorý bude aj po evente samostatným dielom. Na druhej strane ide o multižánrovú spoluprácu, ktorá ma úprimne zaujala a je pre mňa krokom vpred,“ tvrdí umelec. „Diela sme obohatili o divadelný rozmer a iné vnímanie, ako len pozeranie a rozmýšľanie. Ich úlohou je komunikovať pozitívny postoj k bezdymovej budúcnosti,“ dodáva.

IQOS výstava obrazov, oktober 2019

K jedinečnej spolupráci so spoločnosťou Philip Morris a jej značkou IQOS inšpiroval Petra Cvika práve zmysel pre nové technológie, progresívny prístup a technológia nahrievania tabaku, ktorá predstavuje menšie riziko pre dospelých užívateľov než pokračovanie vo fajčení cigariet. Cvikove obrazy, ktoré sú vizuálne čisté, zdôrazňujú bezdymovú víziu značky IQOS a zároveň vďaka výberu a teplote farieb podnecujú pozitívne emócie. Svetelná inštalácia Petra Cvika pod názvom “Urban connection” navádza príjemnú atmosféru mesta inovatívnou technológiou v rámci výtvarnej práce a zároveň hry s prostredím a svetlom. Umelecká inštalácia vyrobená špeciálne pre uvedenie IQOS 3 DUO predstavuje symbol harmonickejšieho mestského života, v ktorom vďaka progresívnemu prístupu a technológii zahrievania tabaku, nie je dym a popol.

IQOS výstava obrazov, oktober 2019

IQOS výstava obrazov, oktober 2019

Obrazy v pohybe

Na slávnostnom uvedení hostí zaujali aj tanečníci, ktorí obrazom Petra Cvika vdýchli život a boli na moment doslova ich súčasťou. Technologickou vychytávkou bolo oživenie umeleckého obrazu prostredníctvom aplikácie pre rozšírenú realitu ARnie. Do diel je okrem iného zakomponovaná aj nová farba limitovanej edície produktov IQOS 3 DUO copper – medená. Tú spoločnosť predstavila zároveň s novinkou.

IQOS výstava obrazov, oktober 2019

Hostí počas celého výnimočného večera s IQOS 3 DUO sprevádzala ostrieľaná moderátorská dvojica – Vera Wisterová a Marcel Forgáč. Slávnostný večer doplnila tiež novinka zo sveta módy. Slovenský módny návrhár Fero Mikloško dostal za úlohu navrhnúť špeciálny outfit pre seba a svoju múzu, speváčku Emmu Drobnú.  Známe módne duo predviedlo originálne outfity. Tie majú spoločné s novinkou od IQOS  praktickosť, komfort, pokrok, novú skúsenosť, dualitu a úžasné momenty v živote človeka.  Oba outfity sú vo farbe limitovanej edície IQOS 3 DUO. Známy slovenský návrhár do nich zakomponoval vzor, ktorý symbolizuje puto priateľstva. Večer plný úžasných momentov uzavrel speváckym vystúpením raper Majself.

IQOS je určený výhradne pre dospelých fajčiarov, ktorí chcú pokračovať v užívaní tabaku. IQOS nie je bez rizika. Dodáva nikotín, ktorý je návykovou látkou.

zdroj foto: IQOS

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu