IKEA vianočné stromčeky v roku 2016 budú od 8. decembra - ZN.SK

IKEA vianočné stromčeky v roku 2016 budú od 8. decembra

Jedna z najočakávanejších akcií, ktoré sa viažu k Vianociam, je aj predaj vianočných stromčekov. Stromy pestované len za účelom skrášlenia tohtoročných Vianoc, poznáme z parkovísk, z pred nákupných domov, či predajní stavebného materiálu. Asi najviac však rezonuje predaj stromčekov v spojitosti s nákupným domom IKEA.

Vianočný stromček

Vianočné stromčeky už od 8. decembra

Ikea bude tento rok predávať svoje stromčeky opäť za pôvodných pravidiel, ako doteraz. Všetci členovia klubového Ikea Family, ktorí si stromček kúpia za 19,99 získajú neskôr 10 EUR v podobe elektronickej karty s danou sumou späť. Touto akciou IKEA zaujala už minulý rok a vzhľadom na vysoký dopyt informácií na našom magazíne prinášame aktuálnu informáciu.

Ponuka stromčekov platí do vypredania zásob a využitie vrátených 10 EUR bude platné od 2. 1. do 31. 3. 2017. Postup bude aj tento rok rovnaký. Stromček je nutné najskôr kúpiť pri pokladni vo vnútri, až následne s bločkom prísť k vonkajšiemu stánku k predajcom stromov. Predaj spúšťajú už ôsmeho decembra 2016.

Ohodnoť tento článok
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
SIAF 2017
Letecké dni SIAF 2017 na Sliači počas 26. a 27. Augusta

Mozog
Mozgová mŕtvica: príznaky, ako ju rozoznať a rýchla pomoc

Kráľ drozdia brada, Adriana Tarábková
Kráľ drozdia brada, zaujímavosti o rozprávke a jej nakrúcaní

Zavrieť