Diaľničné známky 2017 zatiaľ neznáme, terajšia do januára - ZN.SK

Diaľničné známky 2017 zatiaľ neznáme, terajšia do januára

Ako býva dobrým zvykom, diaľničná známka pre rok 2016 je platná až do konca januára 2017. Tento trend platnosti diaľničných známok poznáme aj z minulosti a je tomu tak aj v prípade nových elektronických diaľničných známok. Všetky, ktoré celoročné a platné pre rok 2016, tak môžeme využiť aj počas januára. Známky pre rok 2017 sú však zatiaľ veľkou neznámou. Nevieme, kedy začne predaj. Vieme len, že cena zostane nezmenená.

Aktualizácia: novší článok o dostupnosti diaľničných známok v predaji

eZnamka, diaľničné známky 2016

Ako a kedy sa dajú kúpiť známky 2017

Informáciu ohľadom dostupnosti diaľničných známok na rok 2017 sme sa snažili získať už pred časom, no infolinka portálu eZnamka.sk túto informáciu zatiaľ ani nezverejnila a ani neposkytuje. Cenník pre rok 2017 nebol zverejnený a portál online predaja diaľničných známok zatiaľ ani nezobrazuje pútače, či grafiku k novej sezóne a novému roku 2017. Vzhľadom na december je možné očakávať, že sa tento stav zmení v priebehu niekoľkých dní. Vo všeobecnosti však v posledných týždňoch kolujú citácie ministerstva, ktoré potvrdilo zachovanie rovnakej výšky poplatkov aj na rok 2017.

Diaľničné známky 2017 zatiaľ neznáme, terajšia do januára
Ohodnoť tento článok
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
filmy hollywoodu a číslo 555
Prečo telefónne čísla v amerických filmoch začínajú 555?

Sviňucha a záchrana delfín
Sviňucha prosila o pomoc. Radšej sa zabila, než ju ulovia

50 PESO mince 2008
Drahá tlačová chyba v Chile, 50-peso mince s REPUBLIC DE CHIIE

Zavrieť