ZN.SK
Longbottom

Extrémni športovci sveta: Dylan Longbottom

Dylan Longbottom je legendárny surfer známy po celom svete. Zároveň patrí k najznámejším výrobcom surferských dosiek. Pochádza z Austrálie.

Dylan Longbottom je legendárny surfer známy po celom svete. Zároveň patrí k najznámejším výrobcom surferských dosiek. Pochádza z Austrálie. V roku 2005 získal ocenenie Billabong XXXL v kategórii Monster Tube za výkon v známej surferskej oblasti Shipstern Bluff pri pobreží Tasmánie. Bol jediným nominovaným Austrálčanom. Cenu prevzal po telefóne priamo z Tahiti tesne pred tým, ako sa spustil zjazdiť päťmetrovú vlnu, na ktorú v ten deň čakal.

Longbottom

Podieľal sa aj na výrobe filmu Bod zlomu, ktorý má premiéru 31. decembra 2015 a vyniká práve výnimočným zastúpením svetovej špičky adrenalínového športu. Film uvádza do slovenských kníh Bontonfilm a v 3D.

Facebook: https://www.facebook.com/dylan.longbottom
Instagram: https://www.instagram.com/dylanshapes/?hl=sk
Stránky jeho surfov: http://www.dylansurfboards.com/

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu