Spy Emergency odstráni trójske kone, spyware aj spam - Zaujímavé novinky ZN.SK

Spy Emergency odstráni trójske kone, spyware aj spam

Aplikácia Spy Emergency bola autormi pred niekoľkými dňami aktualizovaná. Svoju popularitu si však tento rok stihla získať pre účinnosť v boji proti internetovým hrozbám ako sú spyware, vírusy a spam prichádzajúci prostredníctvom emailového klienta. Práve s takýmito hrozbami si vie poradiť program, ktorý síce nie je freeware, ale aj v bezplatnej verzii na vyskúšanie fungujúcej 15 dní vie poslúžiť na základnú ochranu počítača.

Spy Emergency boj proti trojanom a vírusom

Spy Emergency proti internetovým hrozbám

Súčasťou Spy Emergency programu sú rezidentné štíty, ktoré ako každý správny antivírusový program, chránia počítač pred prienikom špinavých kódov a vírusov menšieho, zdanlivo menej škodného typu. Ako sa aj v oficiálnom popise uvádza, ide o program, s ktorým dokáže používateľ zabrániť fungovaniu, alebo priamo môže nájsť keyloggery, nebezpečné súbory cookies, ktoré načítavajú a získavajú o vás viac ako len neškodné dáta, ale tiež trackware a malware. Tvorcovia programu tvoria priebežné automatické aktualizácie. Pomerne dobre zaujímavé je to, že ide o slovenský výrobok. Autori pochádzajú z Prievidze a oficiálne stránky výrobcu – Netgate.sk sú zároveň prezentáciou všetkých ostatných produktov.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.