ZN.SK
Hammer myPhone

myPhone Hammer Energy LTE 18×9: odolný telefón do nepohody

Značka smartphonov myPhone na trh oficiálne uvádza nový smartphone myPhone Hammer Energy LTE 18×9. Odolný telefón s veľkým 5,7 „displejom…

Značka smartphonov myPhone na trh oficiálne uvádza nový smartphone myPhone Hammer Energy LTE 18×9. Odolný telefón s veľkým 5,7 „displejom, ktorý chráni vrstva GorillaGlass. Nechýba mu moderná výbava súčasných telefónov ako je NFC pre bezkontaktné platby Google Pay, čítačka odtlačkov prstov pre dokonalé zabezpečenie, rýchly operačný systém Android 8.1 Oreo a výkonný fotoaparát Sony s rozlíšením 13 Mpx.

Hammer myPhone

Neodolateľne odolná konštrukcia

myPhone Hammer Energy LTE 18×9 má odolnú konštrukciu s certifikovanou normou krytia IP68. Tá počíta s odolnosťou proti vniknutiu vody, prachu, snehu, piesku a iných nečistôt dovnútra konštrukcie. Dokonale tesná konštrukcia je tiež pripravená odolať pádom.

Telefón ponúka veľký 5,7 palcový IPS displej s HD rozlíšením, ktorý je vsadený do tela mobilu v atraktívnom čierno-oranžovom prevedení. Ostro rezané hrany dávajú telefónu moderný vzhľad, súčasne napomáhajú dobrému ovládaniu displeja a pohodlnému držaniu v ruke.

Systém plný funkcií

Bezproblémový chod podporuje čistá verzia operačného systému Android 8.1 Oreo, pre rýchlu odozvu systému a spúšťanie viac aplikácií naraz je pripravená operačná pamäť s kapacitou 3 GB. Fanúšikov mobilného surfovania poteší podpora LTE sietí, pre moderné bezkontaktné platby je pripravená podpora komunikácie cez NFC.

Pre myPhone Hammer Energy LTE 18×9 nie je problém obslúžiť dve SIM súčasne, podpora dualSIM ponúka využitie napríklad pre súkromné ​​a pracovné číslo v jednom telefóne.Zadná strana telefónu ponúka moderný spôsob ochrany dát – čítačku odtlačkov prstov. Stačí priložiť prst a telefón sa odomkne, tak jednoduché je používanie. Už nie je potrebné si pamätať PIN alebo gestá pre sprístupnenie obsahu telefónu.

Energia na rozdávanie

myPhone Hammer Energy LTE 18×9 je pripravený splniť funkciu pohotového a kvalitného fotografa vďaka fotoaparátu Sony so snímačom 13 Mpx s podporou 1080p videí. Pri zhoršených svetelných podmienkach si možno prisvietiť výkonným LED svetlom. Telefón obsahuje dobíjací konektor USB-C, ktorý vďaka pribalenej rýchlonabíjačke slúži na doplnenie energie pre vnútorný akumulátor s veľkou kapacitou 5 000 mAh. To je zásoba energie z dvoch bežných telefónnych batérií. A čo viac, Hammer Energy LTE 18×9 sa môže o energiu podeliť, funguje totiž ako power banka a nabije tak iný telefón alebo zariadenie.

Technická špecifikácia myPhone Hammer Energy LTE

Displej (uhlopriečka): 5,7“ HD IPS (GorillaGlass 3)
Rozlíšenie displeja: 1440 x 720 px, 282 dpi
Procesor: QuadCore 1.5 GHz
Pamäť: 32 GB vnútorné/3 GB RAM
Podpora pamäť. kariet: až do 128 GB v režime jednej SIM
Mobilné siete: LTE 800/850/900/1800/2100/2600 MHz

3G 850/900/2100 MHz

2G 850/900/1800/1900 MHz

NFC: ano
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n
Bluetooth: 4.2
Rozhranie: USB-C
GPS: ano + aGPS (vrátane Glonass)
Dual SIM: ano – obě nanoSIM (4ff), nebo 1x nanoSIM + pam. Karta
Senzor: akcelerometer, svetelný, proximity, geomagnetický, čítačka odtlačkov prstov
Kamera: 13 Mpx s AF (Sony IMX135) (zadný) 8 Mpx (predný)
Nahrávanie videa: Full HD rozlíšenie 1080p (20fps)
Batéria 5000 mAh
Stupeň ochrany: IP68
Operačný systém: Android 8.1 Oreo
SAR: 0,461 W/kg
Rozmery: 160 x 77,2 x 14.8 mm
Hmotnosť: 254 g

Ceny a záruky:

myPhone Hammer Energy LTE 18×9 je dostupný v čiernom prevedení alebo čierno-oranžovej kombinácii. Na prístroj sa vzťahuje záruka 24 mesiacov. Odporúčaná koncová cena je 5 790 CZK s DPH.

O myPhone

So značkou myPhone sa používatelia mobilných telefónov stretávajú od roku 2007. Spočiatku sa výrobca zameral na pôsobenie na mobilných trhoch v ČR, SR a Poľsku, v súčasnosti sa jeho výrobky predávajú v 17 krajinách Európy, je certifikovaným partnerom Google MADA partnera držiteľom ocenenia Google EuropeanAward. Značka myPhone ponúka bohatú ponuku prístrojov, medzi ktorými zákazníci nájdu seniorské, tlačidlové, odolné a chytré telefóny. Medzi hlavné znaky produktov myPhone patrí kvalitný dizajn, moderné technológie a pokročilé funkcie. U myPhone sa kladie dôraz na kvalitne lokalizované prostredie operačného systému Android, podrobné návody na použitie v miestnom jazyku a dostupná servisná podpora.Výhradným distribútorom telefónov myPhone pre ČR a SR je spoločnosť CPA, ktorá je súčasne autorizovaným servisom myPhone.Ďalšie informácie o telefóne nájdete na www.myphone-mobile.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu