ZN.SK
Despacito

Despacito už lezie z každej diery, paródie ale pobavia

Palmy, leto, reťazmi ovešaný kápo a rytmus stále ten istý, ako latino hity posledných rokov. Úspech španielskych a portugalských skladieb je aj v tom, že im zväčša nič nerozumieme…

Palmy, leto, reťazmi ovešaný kápo a rytmus stále ten istý, ako latino hity posledných rokov. Úspech španielskych a portugalských skladieb je aj v tom, že im zväčša nič nerozumieme. Despacito je skladba, ktorej obohranosť a otravnosť spôsobili samotné rádia. Nedali si pokoj, cítili akúsi príliš veľkú potrebu neustále Despacito púšťať do éteru a keď sa k tomu pridajú hotelové rezorty na dovolenke… Už dosť! Ale čo je populárne a hrané, to si zaslúži aj svoju paródiu. Dokonca aj v našich končinách vzniklo niekoľko paródií, ktoré majú pobaviť. Určite originalitou vlastného textu, či prevedením.

Despacito

„Posral si to“

Paródiou je len zvuková stopa, video je pôvodný originál.

„Mám vypito“

Menej kvalitná verzia, opäť len zvuková stopa. Ale alkoholizmus je na Slovensku za každých okolností populárny.

Český youtuber Kovi a jeho “ Despacito „

Český youtuber Kovi vytvoril trefné video s trefným názorom.

Despacito všade okolo nás

Máte jej po krk? Naozaj už toho bolo dosť? ie ste sami, čo s tým má problém. MichalPPZ sa vo svojom videu dotkol reality. Despacito lezie z krabice od topánok a lezie aj z otvorenej čokolády.

Maďarský Luis Fonsi Despacito Paródia

Urobme radosť Dunajskej Strede a Komárnu… ale pobaví sa aj nejeden Slovák. Tá maďarčina je skrátka zážitok.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu