ZN.SK
Avatar Frontiers of Pandora

V hre Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu si užijete detaily

Hru s témou filmu Avatar sme už mali, no rovnako tak ako ubehol veľký čas od prvého filmu. Novinka Avatar: Frontiers of Pandora

Zľavy na wellness pobyty

Hru s témou filmu Avatar sme už mali, no rovnako tak ako ubehol veľký čas od prvého filmu, tak je tomu aj pri hre. Herná novinka od Ubisoftu s názvom Avatar: Frontiers of Pandora poodhalila vo svojom traileri viac ako len nám už známy svet z filmu. Vizuálne aj zvukovo vyzerá hra úchvatne. podľa ukážky si budete môcť vyskúšať rôzne bojové misie, úteky lesom, ale tiež ovládanie živých pandorských zvierat a zbraní.

Avatar Frontiers of Pandora

Vizuálne detaily hry Avatar: Frontiers of Pandora

Hra v predaji od 7. decembra z dieľne Ubisoftu ponúkne viacero zážitkov, najmä ak si potrpíte na detaily.  Okolitý živý svet reaguje na vašu prítomnosť a tak ako vo filme, aj tu sa skrývajú niektoré rastliny, alebo menia podľa toho, kde sa nachádzate. živý svet je vytvorený realisticky k tomu, ktorý poznáme z filmov a poteší aj pomerne bohatý arzenál kombinujúci zbrane domorodcov aj „nebeských ľudí“ zo Zeme.

Nadšenie prinesie predovšetkým pre hráčov hier v otvorenom svete. V mnohom bude hra pripomínať Far Cry sériu, ktorú predsa len prináša rovnaká spoločnosť. Avatar: Frontiers of Pandora však siaha po pestrom a mimo filmový svet nevidenom priestore. Využíva prostredie, aj tému boja proti ľuďom.

Netradične hráte za mimozemskú rasu, ktorá sa snaží likvidovať nebeských ľudí, ich základne a najmä jednotky ničiace Pandoru. Častou úlohou tak bude likvidovať práve jednotky, ktoré dostáva do pohybu človek a poznáme ich z filmovej predlohy. Poteší možnosť upravovať si detaily svojej postavy, než bude ako klon vypustený do divočiny a nepochopí, kde je jeho miesto. Hra nadchne hráča so záujmom o Pandoru. Zatiaľ menej je zaujímavá pomerne vysoká cena a náročnosť. Hra vychádza pre PC, PS5 a XBOX X/S a v rámci digitálnej verzie vychádza aj v špeciálnej edícii s prídavkami a vylepšenou postavou.

Príbehová ukážka hry:

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu