ZN.SK
Varič na vajíčka

Varič vajíčok WMF zaujme dizajnom, aj svojimi funkciami

Vajíčka sú symbolmi Veľkej Noci preto, že symbolizujú zrodenie nového života, spájajú sa s jarou a kontinuitou života. Zároveň sú však…

Vajíčka sú symbolmi Veľkej Noci preto, že symbolizujú zrodenie nového života, spájajú sa s jarou a kontinuitou života. Zároveň sú však vajíčka dôležitou surovinou v bežnej slovenskej kuchyni. Rovnako tak klasickou súčasťou raňajok. Lenže nie vždy sa nám chce postávať pri hrncoch a sledovať presný čas varenia, aby sme dosiahli vajíčko na mäkko, alebo natvrdo. Na niečo také sú však na trhu už istý čas rôzne výrobky a prístroje, ktoré nás starostí o tvrdosť vajíčka, ich chuť a kvalitu zbavia. Takou značkou a sortimentom je aj varič vajíčok od značky WMF. Pod touto značkou je pritom hneď niekoľko vychytávok prepojených na varenie, ale aj servírovanie vajíčok. Odlišujú sa dizajnom a teda aj kapacitou. Vzhľadom a funkčnosťou prinesú do vášho domova príjemnú atmosféru a postarajú sa o tak veľmi žiadané pohodlie v kuchyni aj pri stolovaní.

Vajíčka a varič na vajíčka

Vajcia pre koledníkov sú už veľkonočnou tradíciou, a aj napriek tomu, že už ich na ošatke z väčšej časti nahradili rôzne sladkosti, stále by pri týchto sviatkoch pár kraslíc nemalo na stoloch chýbať. Tento rok siahnite po variči vajec WMF Stelio. Zrazu sa totiž postará až o 7 vajec a vy sa v čase varenia môžete venovať svojim blízkym alebo sami sebe. Elektronický časovač pritom súčasne umožňuje prípravu vajec presne podľa vášho priania – namäkko, nahniličku, či natvrdo. V neposlednom rade samostatný vypínač a signálny tón na konci varenia vám bude uľahčovať prípravu vajec kedykoľvek a kdekoľvek. Odporúčaná cena 69,99 EUR.

Tento rok k vám ale prišlo nečakane veľa koledníkov? Tým pádom nastal ten najlepší čas pre varič na dve vajcia značky WMF z radu KITCHENminis®. Komu by sa totiž kvôli pár vajciam chcel vyberať hrniec alebo väčší spotrebič? Tento malý varič na vajcia navyše šetrí miesto vo vašej kuchyni, teda vám bude celoročným pomocníkom, nielen počas veľkonočných sviatkov. Pripraví na raňajky jedno alebo dve vajcia akejkoľvek veľkosti. Je veľmi stabilný, vyrobený z kvalitných materiálov a zároveň sa ľahko čistí. Vy sa tak nemusíte starať o zdĺhavé umývanie hrncov. Keď sú vajcia hotové, zaznie zvukový signál, vy teda ich prípravu nemusíte vôbec strážiť. Odporúčaná cena 69,99 EUR.

Varič vajíčka a stojan WMS

V menších rodinách, alebo pre jedného malého jedáka vajíčok postačí aj varič v menšom vydaní. Deťom stačí aj jediné vajíčko, prípadne dvom deťom po jedno. Uvarte im vajcia v malom (namiesto nezaberajúceho) variči značky WMF (Odporúčaná cena 35,99 EUR), vložte ho do stojančeka WMF McEgg a vaši pomocníci majú o zábavu postarané. Veselý stojan vám navyše zaiste bude robiť radosť kedykoľvek, a to nielen na Veľkú noc. Rozhodne sa teda oplatí mať pár takých v zásobe, nikdy neviete, kedy budete vy, alebo vaše ratolesti potrebovať rozveseliť – McEgg sa o to zaručene postará. Použite kladivko na rozbitie škrupiny, siahnite si pre lyžičku v stojane a pochutnajte si! Odporúčaná cena 11,16 EUR.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu