ZN.SK
Jack Mimoun

Premiéra: Dobrodružná komédia Jack Mimoun a tajomný ostrov

Dobrodružnú komédiu Jack Mimoun a tajomný ostrov, ktorá pobaví všetkých, ktorí a ktoré by sa radi stali budúcim Indianom Jonesom…

Svojský hrdina všetkých zabaví v príbehu ešte svojskejšej francúzskej komédie. Už 2. marca príde do slovenských kín chrabrý Jack Mimoun a presvedčí vás o tom, že aj vy sa môžete stať dobrodruhom… alebo aspoň kýmsi, koho zaň všetci považujú!

Jack Mimoun

Jackovi sa podarí prežiť osamote na nevľúdnom ostrove Val Verde a stane sa hviezdnym dobrodruhom. Kniha, ktorá rozpráva jeho príbeh, je bestsellerom a jeho televízny program láme rekordy v sledovanosti. Verejnosť ho miluje!

Jack Mimoun

Potom ho však osloví tajomná Aurélie, aby ho bez jeho vedomia dostala späť na Val Verde. Tam má pomôcť pri pátraní po legendárnom meči piráta La Busea. V sprievode Bruna, Jackovho ambiciózneho, no nie príliš odvážneho manažéra, a Jeana-Marca, problémového a nepredvídateľného pilota helikoptéry, budú naši dobrodruhovia čeliť mnohým nebezpečenstvám džungle počas honby za pokladom. Nečakaná skúška preverí, čo skutočne znamená byť dobrodruhom.

Jack Mimoun a tajomný ostrov

Hlavnej úlohy sa zhostí Malik Bentalha, u nás známy z nedávnej komédie Zamestnanec mesiaca či z filmu Taxi 5. V tej poslednej časti obľúbenej série. Spolu s ním sa na plátne objaví napríklad aj Jérôme Commandeur. Ten aktuálne žiari v rodinnej snímke Asterix a Obelix: Ríša stredu. Tešiť sa môžeme tiež na herečku Joséphine Japy či hercov Benoîta Magimela a Françoisa Damiensa.

Dobrodružnú komédiu Jack Mimoun a tajomný ostrov, ktorá pobaví všetkých, ktorí a ktoré by sa radi stali budúcim Indianom Jonesom. Na plátna kín prinesie  distribučná spoločnosť Continental film.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu