ZN.SK
SkyShowtime Slovensko

SkyShowtime je spustený. Ponúka lákavú cenu a bohatý výber

Nová streamovacia služba SkyShowtime prichádza do strednej Európy. prináša bezkonkurenčnú cenu a obsah, akému sa ťažko vyrovnajú iní.

Nová streamovacia služba SkyShowtime prichádza do strednej Európy. Práve dnes na sv. Valentína je prvý deň ich oficiálneho spustenia aj pre náš trh. V rámci uvítacej akcie máme možnosť nahliadnuť do ponuky, ktorá je mimoriadne lákavá a reálne schopná konkurovať aj iným službám, akým sú Netflix, HBO Max, a mnohé ďalšie. Pri cene, ktorú dnes služba uvádza, sa dokonca zákazníkom zatočí hlava. Práve teraz majú totiž prví zákazníci možnosť zakúpiť si mesačné predplatné za polovicu. Stojí len 2,99 EUR, ba dokonca je pri cenovke uvedené, že pri objednaní teraz je polovičná cena za službu už navždy.

SkyShowtime Slovensko

Ako bežnú cenu zatiaľ uvádzajú 5,99 EUR, čím je cenou výrazne nižšou ako napríklad pre Netflix a iné služby. Keďže nám otváracia emailová správa k SkyShowtime dorazila v takmer rovnakom čase ako správa presviedčajúca k zaplateniu JOJ play, vyznieva kontrast týchto dvoch služieb naozaj priepastne. Ak JOJ play ponúka najmenej zvučného obsahu, práve SkyShowtime je očakávaným zdrojom poriadneho nákladu filmov nových aj starých. Prekvapuje dabing a najmä ponuka, ktorú nemožno celkom odhadnúť. Prečo?

SkyShowtime je prekvapenie za prekvapením

Že v ponuke SkyShowtime objavíme aj produkciu Universal, ktorá má obrovské portfóliom, sme vedeli. Prekvapením je však obsiahnuté množstvo filmov, ktoré sa môžu objavovať aj na iných streamovacích službách a predsa v niečom iné. Návrat do budúcnosti – nezabudnuteľná trilógia z 80-tych rokov sa tu nachádza v českom dabingu, ktorý je pre naše končiny tým zvučným a nezabudnuteľným. A podobne je tomu aj pri iných filmoch, či dokonca seriáloch. Staršia aj nová produkcia. Náklad komédií, filmov, akčných kúskov. Množstvo filmov, ktoré si spájame hlavne s Tomom Cruisom a silným marketingom. Áno, Maverick ako pokračovanie Top Gun je tu vyzdvihovaný ako cenná novinka.

Neprekvapuje pritom len výhodná cena, ktorá výrazne motivuje a konkuruje ostatným, no zároveň ponúka niečo, čím si vás priviaže. Zostať verný znamená mať nízku cenu aj naďalej. Uvádzajú tri použiteľné zariadenia na jednom predplatnom a to si môže v prípade registrácie teraz obstarať za polovicu. Polovičnú cenu síce garantujú, no časom sa môže zrejme meniť aj základná a to by stále mohlo znamenať, že tí verní majú za polovicu cenu stále.

Čo nás naozaj potešilo a prekvapilo?

  • Rozsiahly výber filmov, žánrov, aj seriálov (slávny Zákon a poriadok a ďalšia americká televízna tvorba nemenej zvučného mena). Vrátane zvučných „Sky“ noviniek s Kevinom Costnerom, Sylvestrom Stallonem a azda všetkým čo sa spája s Tomom Cruisom, Harrisonom Fordom od Indiana Jonesa po novinku 1923 s Helen Mirren.
  • Staršie filmy rovnako a filmová klasika. Niečo, kvôli čomu si zadováži SkyShowtime aj filmový pôžitkár.
  • Detský divácky profil je priamo vytvorený a tie užívateľské sú na vás. Rovnako tak výber pre deti je tiež zaujímavý. Ťahákom sú Mimoni, ktorí prídu na rad u nás v prvý voľný deň.
  • Potešia aj slovenské seriály, najmä už čoskoro má doraziť podľa niektorých medializovaných správ očakávaný seriál Víťaz s Adym Hajdu v hlavnej úlohe, ktorý sa pred rokom nakrúcal pôvodne ešte pre HBO v Bratislave.

Službu nájdete na odkazehttps://www.skyshowtime.com/watch/home

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu