ZN.SK
Tučniaky na ľade

Súťaž: vyhrajte 2x logickú hru Tučniaky na ľade

VYHODNOTENIE: Tučniaky na ľade sú momentálne aj vďaka televíznej reklame jednou z najznámejších stolových hier, mimo kartovú a figúrkovú osvedčenú klasiku…

V Čechách používajú príslovie, alebo parádnu obhajobu hier a zábavy, „kdo si hraje, nezlobí“. Aj keď u nás už neznie tak dobre, je to tak. Dobrá hra zabaví, zmenšuje príležitosť pre robenie nejakej neplechy, no tiež môže precvičovať bystrosť a premýšľanie. S magazínom Zaujímavých noviniek ZN.SK sa dnes pozrieme na stolovú hru Tučniaky na ľade, ktorú môžete vyhrať za správne odpovede. žrebujeme dvoch výhercov, z ktorých každý dostane jednu hru Tučniaky na ľade.

Tučniaky na ľade

Tučniaky na ľade pre hráčov od 6 rokov
Úlohou hráča je umiestniť päť dielikov s ľadovými kockami a tučniakmi na hernú dosku tak, aby sa dali umiestniť a dosku zaplniť. Aby to nebolo len tak celkom jednoduché, tieto dieliky majú rôzne tvarovanie. Hra je tak hrou pre jedného hráča a zároveň pre celú rodinu bez rozdielu veku. Hra, ktorá momentálne dostáva priestor aj v televíznej reklame slovenského vysielania, distribuuje v slovenčine česká spoločnosť Mindok. Hoci je hra určená pre deti od 6 rokov, stále je dobré upriamiť pozornosť na „od“ pretože zabaví kohokoľvek v rodine.

Ceny v súťaži:
2x stolová hra TUČNIAKY NA ĽADE

[contact-form-7 id=“1483″ title=“Súťaž o TUCNIAKY“]

Podmienky súťaže
Súťaž prebieha do 19. decembra 2015. Účasť súťaži je možná len súťažiacim s adresou na Slovensku. Opakovaná účasť nie je možná. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na zmeny pravidiel v súťaži. Podmienkou pre účasť je správna odpoveď, správny email a meno súťažiaceho. Opakovaná účasť z jedného počítača môže mať za následok zrušenie akejkoľvek účasti súťažiaceho. Účasťou v súťaži súhlasíte s prijímaním noviniek zo ZN.SK formou pravidelnej emailovej správy. Jeden email týždenne. Súťažiaci musí reagovať na vyhodnotenie v súťaži dňa 20. decembra a odpovedať presnou adresou, inak mu nebudeme schopní poslať hru tak, aby mu stihla doraziť pod vianočný stromček.

Cenu do súťaže venoval distribútor hry Mindok.cz. Narábanie s osobnými údajmi sa u nás riadi zákonom o ochrane osobných údajov. Poskytnuté údaje vo formulári nezdieľame so žiadnymi tretími osobami a nie sú archivované, mimo emailové adresy prihlásené pre príjem noviniek. Výhry odosiela magazín ZN.SK na svoje náklady hneď v pracovný deň, kedy získa adresu výhercu. Výhry nie sú vymáhateľné. Organizátor si vyhradzuje právo na akékoľvek nutné zmeny v súťaži, pokiaľ si to situácia vyžaduje.

Vyhodnotenie súťaže:
Výhercami sa dňa 19. 12. stali:
Zuzana Koyšová, emailová adresa a***a@c***m.sk
Majo Vavrík, emailová adresa f***n@gmail.com

Gratulujeme. V priebehu najbližších 7 dní budeme čakať na adresu výhercov. Ak sa tak nestane, šancu vyhrať má niekto ďalší v náhradnom žrebovaní. Pre všetkých ostatných súťažiacich pripravujeme ešte minimálne jeden darček. Veľmi si ceníme obrovský zájem z pomezi ľudí, denne sme získali až 70 správnych odpovedí, čo nakonec vytvořilo počet niekoľkých stoviek emailov. My to nenecháme bez povšimnutia a veríme, že čoskoro sa dostaneme k tomu, aby sme všetkých mohli potěšit aspoň drobnosťou.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu