Súťaž: Podeľte sa o svoj príbeh a vyhrajte štýlový keramický termohrnček

Súťaž: Podeľte sa o svoj príbeh a vyhrajte štýlový keramický termohrnček

„Sú ľudia, ktorí si z rodinnej dovolenky prinesú mušle. Ľudia z Hollandie si priniesli nápad. Nápad, ako vyrobiť poctivý jogurt z mlieka a jogurtovej kultúry“.

Termohrnček jogurtový hollandia vyhrajte v súťaži

Život je plný prekvapení a neočakávaných náhod, ktoré mnohokrát zmenia smer našich životov. Nápad z dovolenky sa môže stať biznisovým nápadom. Jedna udalosť vedie k druhej, a tá k ďalšej a kým sa nazdáte, všetko dáva dokopy nádherný zmysel. Veď jogurty od Hollandie zmysel dávajú.

Súťaž o keramický termohrnček Hollandia

Určite máte aj vy nejaký príbeh, ktorý sa spája s dovolenkou, alebo cestovaním a niečo z týchto ciest vás inšpirovalo ku kroku, zmene, alebo nápadu až doma. Napíšte nám o tom buď na náš email sutaz@zn.sk, alebo do komentárov pod tento článok. Píšte nám do 31. októbra a v novembri vyberieme jedného z vás, ktorého príbeh nás zaujal najviac.

 

Podmienky súťaže:

Napíšte nám svoj príbeh o inšpirácii, ktorú ste získali na dovolenke a využili až po návrate. Stihnite to do konca októbra. Komentáre pod týmto článkom nemusíte označovať nijak. Emailom prijaté príbehy zverejníme pod článkom sami. Emailové správy prosíme označte heslom „INŠPIRÁCIA“ v predmete. Nevyhnutné je pripojiť v emailovej správe adresu, v komentári postačí samotný príbeh a neskôr v prípade výhry zaslať do redakcie svoju kompletnú adresu. Výhra nie je vymáhateľná, ani zameniteľná za inú. Nepodlieha zdaneniu. Výber víťazného príbehu je na redakcii. Zo súťaže sú vylúčení redaktori a partneri ZN.SK.  Cenou je termohrnček posielaný prostredníctvom pošty. Sponzorom je výrobca jogurtov Hollandia. Organizátor ZN.SK v spolupráci s PRkonektor. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom týždňových noviniek a súťaží na ZN.sk

Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Skladací bicykel
Skladací bicykel je fajn. Ľahšie ho prenesiete a stále je „ready“

Labková patrola
Animovaná Labková patrola prichádza do slovenských kín v slovenčine

Wieliczka, kaplnka Sv. Kingy
Soľná baňa Wieliczka (Velička): zaujímavosti, fakty a návšteva

Zavrieť