ZN.SK
Pán Buuu

Pán Buuu: bezlepková novinka pre deti s intoleranciou laktózy

Oproti bežným jogurtom je Pán Buuu s minimálnym obsahom laktózy – iba 0,01 %. Pre drobcov s intoleranciou mliečneho cukru alebo s bezlepkovou diétou…

Hollandia, výrobca jogurtov známy aj z pultov predajní v našich obchodoch, pred časom prekvapil jogurtovými nápojmi v štýle take away. Naposledy priniesol nový sortiment Pan Buuu, ktorý je tak ďalším zástupcom jogurtových a iných mliečnych dezertov určených hlavne deťom. Keďže je ale deti ťažké niečím oklamať, pri počutí o čomkoľvek, čo je zdravé, nie sú vždy nadšení.

Pán Buuu

Jogurtová novinka pre deti Pán Buuu

Pán Buuu nesie vtipný názov. Možno samotný predstaviteľ dobytka mužského rodu nie je producentom mlieka, odvoláva sa na farmu a kravy ako také. Originálna postavička na etikete prináša vždy dané ovocie a príchuť na fúriku. Malé dégliky sú veľkosťou podobné na iný podobný sortiment pre deti a tak zaužívaný výber podľa vzhľadu počas nákupu môže prilákať pozornosť aj zákazníka, ktorý ho nevyskúšal. Dobrá ovocná chuť mliečneho výrobku je podobne lákavá a odsúdená na úspech. S tým rozdielom od iných výrobcov, že má niečo navyše.

Zásadné prednosti

Hollandia samotná uvádza mlieko z preverených fariem a vysoký podiel ovocia ako hlavné prednosti po stránke pôvodu. Oproti bežným jogurtom je Pán Buuu s minimálnym obsahom laktózy – iba 0,01 %. Pre drobcov s intoleranciou mliečneho cukru alebo s bezlepkovou diétou a pre ich rodičov je taktiež vhodná, čím sa rozrastá význam novinky. Nie je však len marketingovou frázou tvrdenie že baktérie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus prispievajú na správne fungovanie črevnej mikroflóry. Obe prínosné baktérie, aké nachádzame v pravých jogurtoch nechýbajú rovnako ako správna chuť.

Do predaja sa dostávajú štyri príchute. Jahodový, marhuľový, čokoládový alebo banánový. Výrobca neláka na žiadnu pribaľovanú hračku, avšak papierový kryt plastového obalu ukrýva prístup do online hry a výrobok je jeden z tých, ktorý je súčasťou Hollandia clubu. Každý Pan Buuu tak môže zvýšiť počet Hollandia clubových bodov.

 

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu