ZN.SK
Veľkonočná lúka, VIVO Bratislava

V Bratislave vyrástla veľkonočná lúka: Takto deti vítajú sviatky jari!

Rozžiariť oči môžete aj vašim ratolestiam v nákupnom centre VIVO! Bratislava, kde „rozkvitla“ pomyselná veľkonočná lúka plná farebných vajíčok. 

Zľavy na wellness pobyty

K veľkonočným sviatkom bezpochyby patria maľované vajíčka, z ktorých sa tešia predovšetkým deti. Zdobenie kraslíc ako symbolu nového života prichádzajúceho s jarou je zábavou a výsledok teší malých aj veľkých. Rozžiariť oči môžete aj vašim ratolestiam v nákupnom centre VIVO! Bratislava, kde „rozkvitla“ pomyselná veľkonočná lúka plná farebných vajíčok.

Veľkonočná lúka, VIVO Bratislava

Veľkonočná lúka v nákupnom centre

Veľkonočná lúka je komunitný projekt, do ktorého sa zapojili vybrané materské školy, súkromné materské školy a základné školy z hlavného mesta. Výtvory detičiek aktuálne zdobia nákupné centrum VIVO! Bratislava nielen pre potešenie návštevníkov, ale aj pre istý cieľ – hľadajú sa totiž 3 najkrajšie maľované vajíčka a tie budú aj odmenené! Hlasovať za ne môžete aj vy a to osobne počas návštevy nákupného centra na Infopulte alebo prostredníctvom Facebook stránky VIVO Bratislava.

Veľkonočná lúka, VIVO Bratislava

Tvorivé deti, ktoré za svoje veľkonočné vajíčko získajú najvyšší počet hlasov, vyhrajú výlet do vedeckého centra George Science, kde sa budú môcť zapojiť do zaujímavých workshopov s pokusmi, pri ktorých si užijú kopec zábavy. Druhá cena je 200 € poukážka do predajne Ševt vo VIVO! Bratislava, kde si budú môcť nakúpiť napríklad školské pomôcky od výmyslu sveta. Treťou cenou je darčeková karta VIVO! v hodnote 100 € na využitie v ľubovoľnej predajni v rámci nákupného centra. Dve výhry sú nachystané aj pre samotných hlasujúcich – každý, kto sa zapojí priamo v nákupnom centre alebo prostredníctvom FB stránky, sa automaticky zaradí do žrebovania o nákupnú darčekovú poukážku VIVO! Bratislava v hodnote 50 €.

Veľkonočná lúka, VIVO Bratislava

Výstava „Veľkonočná lúka“ bude trvať do 9. apríla 2021, pričom hlasovanie o najkrajšie vajíčka sa pozastaví 8. apríla o 12:00 hod. Celkovo sa do projektu zapojilo 9 škôl, každá z nich obdržala dva kusy vajíčok na ozdobovanie. Šikovné rúčky školákov vytvorili celkovo 18 nadrozmerných vajíčok.

Zoznam zapojených predškolských a školských zariadení:

  • ZŠ s MŠ Česká
  • Školský klub detí pri Základnej škole Kataríny Brúderovej,
  • ZS Za Kasárňou
  • SMŠ Funiversity – Lokácia Staré mesto
  • ZŠ Nevädzova
  • SMŠ Funiversity – Lokácia Mlynská dolina
  • ZŠ Odboráraska
  • SMŠ Funiversity – Lokácia Koliba
  • SMŠ CIS – Lokácia Horský park

Viac informácií o projekte „Veľkonočná lúka“ aj samotnom hlasovaní nájdete na webovej stránke VIVO! Bratislava a na FB stránke VIVO! Bratislava.

Veľkonočná lúka, VIVO Bratislava

O VIVO! Bratislava

VIVO! je úspešná značka nákupných centier spoločnosti IMMOFINANZ pôsobiacej v oblasti komerčných nehnuteľností. Tento koncept bol navrhnutý pre mestá so zásahovou oblasťou najmenej 200 000 obyvateľov. VIVO! sa vyznačuje atraktívnou ponukou nájomcov, vrátane silných medzinárodných značiek, a ponukou zameranou na celú rodinu. Portfólio VIVO! sa v súčasnosti skladá z desiatich nákupných centier s prenajímateľnou plochou o veľkosti viac než 310 000 m2, z ktorých sa štyri nachádzajú v Poľsku, štyri v Rumunsku a po jednom v Českej republike a na Slovensku Viac informácií nájdete na: https://vivo-shopping.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu