Pam Rabbit je tvárou globálnej kampane Women Behind the Music

Pam Rabbit je tvárou globálnej kampane Women Behind the Music

Pam Rabbit je mimoriadne talentovaná umelkyňa známa svojím presahom do réžie, scenáristiky a songwritingu. Svojimi česko-anglickými piesňami oslovuje české aj zahraničné publikum, ktorému sa predstavila v tohtoročnom ročníku Eurovízie s piesňou „Ghosting“. Speváčka je jednou z najaktívnejších umelkýň v Česku a aktuálne aj nominovaná na Objav roka v prestížnych hudobných oceneniach Cien Anděl.

Pam Rabbit

Súčasťou globálnej Apple Music kampane

Teraz sa stala súčasťou globálnej Apple Music kampane Women Behind the Music. Tá upozorňuje na najväčšie producentky, skladateľky a umelkyne, ktoré vytvárajú vlastnú cestu v odvetví ovládanom mužmi. Medzi tieto inšpiratívne ženy posúvajúce hranice a meniace pravidlá hry sa za Českú a Slovenskú republiku zaradila práve Pam Rabbit. Dostala tak jedinečnú podporu od Apple Music prostredníctvom Songwriter playlistu. Ten sa skladá z piesní, na ktorých sa produkčne či inak podieľala. Kampaň odštartovala 8. marca Medzinárodným dňom žien a bude trvať celý marec – mesiac osláv žien.

„Je skvelé, že Apple Music oslavuje ženy naprieč hudobnou brandžou: producentky, skladateľky, mix, master engineers a ďalšie súčasti hudobného sveta, ktoré v zákulisí prevažne patria mužom. Dúfam, že táto kampaň, ktorá vďaka Apple Music vznikla, inšpiruje budúce, ale aj súčasné umelkyne, aby sa pustili do produkovania a na nikoho nečakali. Tento mesiac patrí ženám, tak sa pozrite, kto je v hudbe vodcovskou silou a inšpiráciou. Ďakujeme, Apple Music!“

„V zákulisí hudobného priemyslu sa na tvorbe piesní podieľa nespočetne veľa ľudí – je skvelé vidieť, že Apple Music vyzdvihuje ženy, ktoré posúvajú hranice hudobného sveta. Oslava mesiaca žien môže začať! Vypočujte si výber,“ odkazuje speváčka.

Pam Rabbit v odkazoch:

Ohodnoťte článok post

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.