Okrúhle výročie svadby si zaslúži pamätný darček. Inšpirujte sa

Okrúhle výročie svadby si zaslúži pamätný darček. Inšpirujte sa

Blíži sa vo vašom vzťahu okrúhle výročie svadby alebo celkového spolužitia s partnerom? Potom by ste sa mali zamerať na skvelý a nápaditý darček, ktorý vašej milovanej polovičke dáte ako pripomenutie si tohto dôležitého dátumu.

Zdroj foto: New Africa / Shutterstock

Pre hlavu rodiny

Prvým nápadom na darček pre muža sú klasické hodinky. Hodinky sú niečo, čo je nadčasové, univerzálne, praktické a je to skvelý prezent pre každého muža. Či už ide o športové hodinky alebo luxusnejší model, týmto darčekom mu určite vyčaríte úsmev na tvári. Navyše je to darček, ktorý bude pravidelne používať a na svojej ruke hrdo nosiť dlhé roky.

Ďalším nápadom na pamätný darček je nabitá darčeková krabička všetkým, čo má váš partner rád a čo pravidelne používa. Takto si budete istá, že vaša snaha padne na úrodnú pôdu a dar bude naplno využitý.

Okrem krabičky môže byť praktickým tipom aj darčeková karta, či už na nákup oblečenia, jedla alebo zážitku. Ide o efektívny spôsob, ako niekomu ukázať, že vám na ňom záleží. Navyše je to premyslený spôsob, ako niekomu darovať presne to, čo si sám vyberie – po čom túži alebo to aktuálne potrebuje.

Pre nežné srdce

Výber darčeka pre ženu môže byť náročná úloha. Budete sa chcieť uistiť, že je zmysluplný a výnimočný. Najlepšie je premýšľať o jej záujmoch, záľubách a potom vybrať dar, ktorý s nimi súvisí. Ak napríklad vaša manželka rada pečie a varí, prečo jej nekúpiť darček do kuchyne, ktorý bude praktický? Môžete jej darovať sadu nástrojov na pečenie alebo kuchársku knihu s novými receptami.

Ženy sa samozrejme milujú o seba starať, takže nič nepokazíte kvalitnou kozmetikou či nádhernými sójovými sviečkami. Tu je tiež možnosť kombinovať viacero produktov do jedného darčekového balenia, kde si vaša partnerka nájde z každého rožka troška. A na koniec jedna rada – nikdy nič nepokazíte šperkom, ktorý bude dlhé roky pripomínať nielen výročie, ale aj samotný vzťah a dôvod, prečo ho žena dostala. Bude cítiť vašu lásku a vďačnosť za všetky tie roky plné spoločných momentov.


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.