Do ponuky zdieľaných áut HoppyGo pribudla nová Škoda ENYAQ iV

Do ponuky zdieľaných áut HoppyGo pribudla nová Škoda ENYAQ iV

Šoféri, ktorí si túžia vyskúšať nový revolučný elektromobil ŠKODA ENYAQ iV, tak môžu po novom urobiť aj prostredníctvom HoppyGo – obľúbenej platformy pre zdieľanie áut. Čerstvá novinka pribudla do ponuky zdieľaných automobilov vo verzii s najsilnejšou 80 kW batériou a dojazdom viac než 520 km. Elektromobil je možné vyskúšať zatiaľ v Bratislave, Žiline, Ružomberku a Košiciach.

Škoda Enyaq-iv v HoppyGo

  • Platforma pre zdieľanie áut HoppyGo rozširuje svoju ponuku dostupných vozidiel
  • Najnovšími prírastkami sú nový revolučný elektromobil ŠKODA ENYAQ iV a elektrifikovaná verzia populárnej limuzíny SUPERB iV
  • Spoločnosť Todos poskytuje možnosť vyskúšať si modely ENYAQ iV a SUPERB iV v Bratislave, Žiline, Ružomberku a Košiciach

HoppyGo na zdieľanie áut má prírastok

Otvorená platforma HoppyGo pre zdieľanie áut, ktorá je už dostupná aj na Slovensku, opäť rozširuje svoju ponuku dostupných vozidiel. Najnovšími prírastkami sú nový revolučný elektromobil ŠKODA ENYAQ iV a elektrifikovaná verzia populárnej limuzíny SUPERB iV. Spoločnosť Todos v rámci aplikácie HoppyGo ponúka možnosť vyskúšať si vozidlá ENYAQ iV vo verzii s najsilnejšou 80 kW batériou a výkonom 150 kW v Bratislave, Ružomberku a v Košiciach.

Spoločnosť Todos s.r.o. ako autorizované predajné a servisné miesto značky ŠKODA na Slovensku privítala možnosť využitia otvorenej platformy HoppyGo, a tým opäť rozšírila portfólio ponúkaných služieb pre svojich klientov. Náš klinet má takto možnosť vyskúšať si predajné modely ENYAQ iV a SUPERB iV, a to v rozšírenejších časoch, ako ponúka štandardná predvádzacia jazda. Ponúkame možnosť skúšobných jázd v termínoch každý piatok po 15:00 do pondelka 8:00 hod. Zákazníka, ktorý prejaví záujem o kúpu vyskúšaného vozidla, radi obslúžime v našich prevádzkach Todos v Bratislave, Žiline, Ružomberku a v Košiciach,” uviedol CEO firmy Todos group Peter Vojtko.

Tí, ktorí si netrúfajú na plne elektrické vozidlo ENYAQ iV, môžu siahnuť po plug-in hybridnom modeli SUPERB iV, ktorý je rovnako dostupný v Bratislave a vďaka svojmu dojazdu 60 km ponúka po meste bezemisnú jazdu. Vozidlá od firmy Todos doplní v Košiciach tiež autorizovaný predajca značky ŠKODA Auto Gábriel. Ten do ponuky zdieľaných vozidiel pridáva modely ENYAQ iV a SUPERB iV.

Ako populárna aplikácia

HoppyGo sa na Slovensku od uvedenia stáva populárnou aplikáciou, ktorá si každodenne získava čoraz viac fanúšukov. Pribúdajú prenajímatelia aj používatelia služby. Nová ŠKODA ENYAQ iV, ktorú si nadšenci elektromobility môžu vyskúšať už od tohto víkendu, sa pýši bohatou technologickou a bezpečnostnou výbavou. Taktiež revolučným spracovaním interiéru, ktorý čerpá inšpiráciu vo svete bývania. Vďaka tejto kombinácii tak vznikol unikátny plnohodnotný rodinný elektromobil, ktorý navyše prejde 520 km na jedno nabitie podľa normy WLTP. V technologickej výbave vozidla nechýba množstvo šikovných asistentov či podpora pre Apple CarPlay a Android Auto prostredníctvom veľkého 13-palcového infotainment systému, ktorý je navyše možné ovládať hlasom.

Škoda Enyaq-iv v HoppyGo

V teste nezávislého združenia Euro NCAP získalo toto nové elektrické SUV najvyššie hodnotenie piatich hviezdičiek. So ziskom 86 % z maximálne možného počtu bodov ide o jedno z najbezpečnejších vozidiel, ktoré je v súčasnosti k dispozícii. ŠKODA ENYAQ iV zaujala pri svojej premiére aj na udeľovaní cien „Red Dot“ svojím emocionálnym a výrazným dizajnom. Získala prestížne ocenenie za znamenitý produktový dizajn.

Plne nabitá batéria a 200 km v cene výpožičky

V službe HoppyGo, v prípade elektromobilu, dostáva zákazník vozidlo s plne nabitou batériou a denným maximom 200 km. Tie sú započítané v cene požičania. V tej je automaticky zahrnuté aj havarijné poistenie a asistenčné služby. Stačí sa iba zaregistrovať cez web HoppyGo alebo aplikáciu pre Android a iOS. V službe HoppyGo, ktorá spadá medzi inovačné projekty mobility ŠKODA AUTO DigiLab, je na Slovensku už zaregistrovaných 3 000 prenajímateľov so 100 vozidlami.

Čo je HoppyGo?

HoppyGo je otvorená platforma pre zdieľanie áut, ktorá je založená na koncepte peer-to-peer. Ten prepája majiteľov vozidiel s ľuďmi, ktorí potrebujú automobil zapožičať. Vďaka mobilnej aplikácii si používatelia HoppyGo môžu ľahko, rýchlo a jednoducho prenajať auto pre akúkoľvek príležitosť. Priamo od majiteľov vo svojom okolí, či už na jeden deň, víkend, týždenný výlet atď. Rovnako tak HoppyGo umožňuje majiteľom bezpečne prenajať svoje vozidlo len overeným používateľom. Všetko je možné uskutočniť rýchlo, bez nutnosti zložitého papierovania prostredníctvom aplikácie z pohodlia domova a v cene každého zapožičania je zároveň vždy zahrnuté havarijné poistenie, ktoré kryje všetky bežné riziká.

HoppyGo zahájilo svoju činnosť v Prahe v Českej republike. Od roku 2017 má viac ako 100 000 registrovaných používateľov a 1 400 prenajímateľov áut. S aplikáciou HoppyGo si používatelia na českom trhu môžu vybrať z viac ako 2 300 vozidiel najrôznejších značiek. Komunita HoppyGo sa skladá z ľudí, ktorí zdieľaním automobilov pomáhajú znižovať ich počet v mestách. Chránia životné prostredie a starajú sa o kvalitu ovzdušia. Na rozdiel od tradičného zdieľanie automobilov neprináša koncept peer-to-peer do miest nové vozidlá. Ale umožňuje lepšie využívať autá, ktoré sú už vyrobené.


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.