Muž jeho ex posledné výživné 800$ zaplatil. Zámerne v drobných

Muž jeho ex posledné výživné 800$ zaplatil. Zámerne v drobných

Pre niekoho je platenie výživného spôsob, ako zabezpečiť svoje deti o ktoré sa nemôže starať. Pre iných je výživné daň za nerozvážnosť, vlastnú neschopnosť, či len povinnosť a o vzťahu k deťom sa radšej nikto nechce vyjadrovať. Muž z americkej Virgínie zrejme nemal príliš dobré vzťahy so svojou bývalkou a dcérou, ak sa rozhodol pre neobyčajnú pomstu za túto povinnosť „platiť“. Dcére a jej matke zaplatil poslednú splátku výživného vo výške 800 EUR a tým s platením definitívne skončil. Nebolo to však klasickou cestou, ale trochu netradične.

drobné mince z dolára

Vyklopená vlečka plná drobných. Výživné ale zaplatil

Celých 800 dolárov si nechal rozmeniť na drobné centy a tie potom 21. mája vyložil z vozíka ťahanom za autom priamo na trávnik pred domom. Dcéra toho svedkom nebola. Jej mama mala dosť práce s tým, aby vôbec mince dostala domov a neskôr ich rozmenila naspäť na bankovky. S otcom pochopiteľne nechce mať ani matka a ani dcéra už nič spoločné. Jeho zmysel pre humor, alebo len gestá, ktorými dáva najavo úroveň vzťah, majú šťastie na lokalitu. Aj hromada centov na záhradke pred domom v nektorých lokalitách USA, ale napríklad aj v rôznych iných krajinách, by prilákala neželanú pozornosť.

Mužovi zrejme šlo o gesto, ktoré nepadne do zabudnutia. To sa mu aj úspešne podarilo. Pre miestnu televíziu sa vyjadril, že s dcérou toto jeho gesto nemalo žiadnu spojitosť. Len v ňom vykypela frustrácia za 18 rokov platenia. Nepoznáme pozadie jeho vzťahu a okolnosti, počas ktorých platil takto postavené výživné. Jeho výška je však na slovenské pomery pomerne štedrá.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.