ZN.SK
drobné mince z dolára

Muž jeho ex posledné výživné 800$ zaplatil. Zámerne v drobných

Pre niekoho je platenie výživného spôsob, ako zabezpečiť svoje deti o ktoré sa nemôže starať. Pre iných je výživné daň za nerozvážnosť…

Pre niekoho je platenie výživného spôsob, ako zabezpečiť svoje deti o ktoré sa nemôže starať. Pre iných je výživné daň za nerozvážnosť, vlastnú neschopnosť, či len povinnosť a o vzťahu k deťom sa radšej nikto nechce vyjadrovať. Muž z americkej Virgínie zrejme nemal príliš dobré vzťahy so svojou bývalkou a dcérou, ak sa rozhodol pre neobyčajnú pomstu za túto povinnosť „platiť“. Dcére a jej matke zaplatil poslednú splátku výživného vo výške 800 EUR a tým s platením definitívne skončil. Nebolo to však klasickou cestou, ale trochu netradične.

drobné mince z dolára

Vyklopená vlečka plná drobných. Výživné ale zaplatil

Celých 800 dolárov si nechal rozmeniť na drobné centy a tie potom 21. mája vyložil z vozíka ťahanom za autom priamo na trávnik pred domom. Dcéra toho svedkom nebola. Jej mama mala dosť práce s tým, aby vôbec mince dostala domov a neskôr ich rozmenila naspäť na bankovky. S otcom pochopiteľne nechce mať ani matka a ani dcéra už nič spoločné. Jeho zmysel pre humor, alebo len gestá, ktorými dáva najavo úroveň vzťah, majú šťastie na lokalitu. Aj hromada centov na záhradke pred domom v nektorých lokalitách USA, ale napríklad aj v rôznych iných krajinách, by prilákala neželanú pozornosť.

Mužovi zrejme šlo o gesto, ktoré nepadne do zabudnutia. To sa mu aj úspešne podarilo. Pre miestnu televíziu sa vyjadril, že s dcérou toto jeho gesto nemalo žiadnu spojitosť. Len v ňom vykypela frustrácia za 18 rokov platenia. Nepoznáme pozadie jeho vzťahu a okolnosti, počas ktorých platil takto postavené výživné. Jeho výška je však na slovenské pomery pomerne štedrá.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu