ZN.SK
Smarthodinky

Smarthodinky, plnohodnotné komunikačné zariadenia na vašom zápästí

Hodiny pomáhajú ľuďom merať čas už od nepamäti. V dnešnom ponímaní sa však ich charakter, funkcie a využitie rapídne zmenili. Podobajú sa tým klasickým…

Hodiny pomáhajú ľuďom merať čas už od nepamäti. V dnešnom ponímaní sa však ich charakter, funkcie a využitie rapídne zmenili. Podobajú sa tým klasickým, no ich funkcie sa razantne vylepšili, vďaka čomu nie je jednoduché len riadenie nášho času, ale aj zdravia a celkového životného štýlu.

Smarthodinky

Pozrite sa podrobnejšie na ich výhody aj vy a možno vás oslovia.

Zdravie pod kontrolou a na dosah ruky

Ak ste si mysleli, že čas je jediná veličina, ktorá sa dá prostredníctvom moderných hodiniek merať, ste na omyle. Dnes môžete mať vďaka jednoduchému smart náramku pod kontrolou aj svoje zdravie. Čo to znamená?

Krokomer, merač srdcovej činnosti a zdravotný denník. Všetky tieto a mnohé iné položky ocenia priaznivci zdravého životného štýlu. Meraním srdcového rytmu, počtu prijatých krokov a iných ukazovateľov každý deň môžete predsa získať úplný obraz o svojom zdraví a rytme života. Stačí mať na ruke kvalitné smart hodinky.

Asistent do práce aj školy

Prehrávač, kalkulačka, budík, hlasový záznamník. To sú všetko pomôcky, ktoré dnes každý moderný človek pre svoju prácu alebo štúdium nevyhnutne potrebuje. Výhodou smart hodiniek je, že ich všetky nájdete vo vnútri kompaktného zariadenia umiestneného na vašom zápästí.

Jednoduché použitie

Plusom smart hodiniek je aj ich jednoduchá synchronizácia s mobilom, vďaka ktorej môžete ovládať hovory a odpovedať na správy bez toho, aby ste držali mobilné zariadenie v ruke. Túto vlastnosť a výhodu určite oceníte v nepriaznivom počasí alebo zhone, ktorý sa v dnešnej dobe stáva našou bežnou rutinou.

Pomoc pri orientácii v teréne

Na to, aby ste sa dostali na správne miesto, nemusíte mať po ruke už žiadnu veľkú navigáciu. Všetko, čo stačí pre vyhľadanie potrebného miesta alebo polohy urobiť, je nastaviť trasu na mobilnom zariadení a sledovať ju pohodlne cez inteligentné smart hodinky.

Sú vodotesné a vodoodolné, takže vám ich použitie za akéhokoľvek počasia nebude robiť žiadny problém.

Kompaktnosť a sila zariadenia pre všestranné využitie

Kompaktnosť a sila zaradenia moderných smart hodiniek spočíva v ich jednoduchom využití na aktívne športy alebo extrémne výlety. Stačí ich mať v dobre uzatvárateľnom vrecku, spárované s mobilom a pomocou vhodnej aplikácie a silnej batérií používať viac ako 10 dní a kdekoľvek.

Hlavnou výhodou však je, že inteligentné hodinky budete mať vždy na viditeľnom mieste, sú dizajnovo prepracované, materiálovo prispôsobivé a pohodlné, takže ich len tak ľahko nestratíte.

Ide tiež o plnohodnotné komunikačné zariadenie, ktoré je vybavené SIM kartou, vďaka ktorej môžete uskutočňovať a prijímať hovory a správy veľmi jednoducho cez svoje zápästie. Najlepšie ale urobíte, ak si ich zakúpite a o všetkom sa v praxi a na vlastné oči presvedčíte. Takýto pomocník sa hodí predsa každému!

Zdroj obrázka: RikoBest/Shutterstock.com

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu