ZN.SK
Extraordinary neobyčajná

Seriál Neobyčajná (Extraordinary) na Disney+ od marca v II. sérii

Seriál Neobyčajná sme mali možnosť spoznať už minulý rok. Na Disney+ sa objavil trochu zvláštny seriál o superhrdinoch, kde každý po….

Seriál Neobyčajná sme mali možnosť spoznať už minulý rok. Na Disney+ sa objavil trochu zvláštny seriál o superhrdinoch, kde každý po dosiahnutí dospelosti získa nejakú schopnosť. V tomto seriáli sa však Carrie akosi nevie dočkať svojej schopnosti a tak je jediná, ktorá vzbudzuje podozrenie, že s ňou nie je niečo v poriadku. Nemá žiadnu schopnosť a žiadna sa k nej ani len náznakom nepribližuje. To spôsobuje aj jej vlastnú nespokojnosť a neistotu. V prvej sérii sme sa spoznali aj s jej neobyčajnými priateľmi, s ktorými dobrodružstvo pokračuje už od 6. marca v druhej sérií na Disney+.

Extraordinary neobyčajná

Neobyčajná a trailer pre marcové pokračovanie

V druhej sérii seriálu Neobyčajná si budeme opäť môcť pozrieť množstvo unikátnych schopností na každom jednom, len nie na hlavnej hrdinke. Deprimujúce, ak sa jej stále nebude dariť zistiť, ako si nájsť miesto v spoločnosti. V takej, kde každý každého posudzuje podľa toho, či má schopnosť, alebo nemá a je automaticky divný. Seriál, ktorý má svoje zábavné tempo, nechýba mu humor a zaujme intelektuála podobne, ako človeka so záujmom o odpočinkový žáner, má jednu chybičku. Nemá český alebo slovenský dabing, ktorý by ho sprístupnil širšiemu publiku.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu